Dovolená v Dánsku

Dovolená! Kdo by to potřeboval? Ale vážně: vždyť nemusíme stále jezdit na stejná místa nebo se znovu ocitnout mezi čtyřmi stěnami uniformního hotelového pokoje. Ne – když tedy, tak tedy! Proč by to nemohl být celý rekreační dům v Dánsku. Jde nám přitom o nejdůležitější dny v roce. A to přece není málo, že ?

Být spolu...

...s celou rodinou, přáteli nebo známými v pěkném a útulném rekreačním domě, blízko Severního nebo Baltského moře a uprostřed přírody, to je záruka nádherné dovolené. A můžeme Vám také slíbit, že takový způsob dovolené v Dánsku nemusí stát polovinu této říše. Prolistujte si tedy několik následujících stránek!

Rekreační domy v Dánsku

Hej, ty!

Vaši dánští hostitelé jsou velmi příjemní lidé. Poznáte to již podle způsobu oslovení, kdy každý je jednoduše „ty”. S jakousi přátelskostí se setkáte téměř všude, zdá se dokonce, jakoby i pasoucí se domácí zvířata tvářila nějak radostněji!

Volný čas bez hranic

Dovolená v Dánsku v pronajatém rekreačním objektu je něco zvláštního. A o Dánsku platí tato rovnice dvojnásob. Rekreační domy, vily a rybářské chaty v Dánsku zde stojí zpravidla přímo v přírodě přilehlý pozemek často zahrnuje nějméně 1.000 m². -Svoboda takřka bez hranic.

Rybařit v Dánsku...

...lze téměř všude. S pobřežím o délce asi 7500 a bezpočtem rybníků, jezer a řek patří Dánsko k opravdovým rybářským rájům. Nezapomeňte ovšem na rybářský lístek. Naše servisní kanceláře Vám pomohou přímo na místě.