search

Dovolená v jižním Jutsku

Jižní a Jihovýchodní Jutsko

Chaty a chalupy v Dánsku

Nikde jinde v celé zemi nenajdete tolik příležitostí ke strávení aktivní dovolené v Dánsku, Oblast nabízí celou řadu možností pro malé i velké, mladé i starší, m.j. Universe-Danfoský svět na Alsenu, zábavní park Sommerland Syd v Tinglev, LEGOLAND® v Billundu, Givskud Zoo, „Slotsøbadet“ (zámecké koupání) v Koldingu a mnoho dalšího. Příroda je kapitolou sama o sobě. Široké, dlouhé písečné pláže a Wattenmeer na západě, úrodná rovina na jihozápadě a zvlněné zalesněné oblasti na severovýchdě – to vše znamená, že tato část země je nejjrozmanitější v Dánsku, co se přírody týče.

Ubytování v soukromí v Dánsku

Připočítejme k tomu idylickou krajinu na ostrově Alsen a půvabné vesničky podél hranice a Flensburgského fjordu. Sečteme-li vše - přírodu, památky, aktivity spolu s nesčetnými možnostmi zábavy a relaxace, dojdeme k tomu, že jižní a jihovýchodní Jutsko je opravdovou prázdninovou perlou a je jisté, že zde prožijete nezapomenutelnou dovolenou. Objednejte si rekreační domy v jižním Jutsku jižní Jutsko a prožijte báječnou rodinou dovolenou v Dánsku.

Kde a proč se v jižním Jutsku ještě ubytovat

Ubytování v soukromí v Dánsku jižní Jutsko pro Vás bude nazapomenutelným zážitkem. Dovolená v jihovýchodním Jutsku je vhodná pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi, ale určitě si můžete přivézt i svého domáciho mazlíčka. Všeobecně je dovolená se psem v Dánsku velmi oblíbená a v Dánsku jsou všichni se psy vítáni. Navštivte krásná přístavní města, projeďte se na kole podél pobřeží a fjordů, které zde příroda vytvořila. Až si budete chtít odpočinout, navštivte některý z místních útulných hostinců. Pokud se rádi koupete, určitě je pro Vás tento region skvělým výběrem. Máte-li malé děti, budete si libovat, protože se zde nachází mnoho pláží vhodných přímo pro děti. Doporučujeme Vám prohlédnout si naši nabídku ubytování v rekreačních domech v jižním Jutsku. Resort Hejlsminde je velmi oblíbený rodinami s dětmi.

Dovolená v Dánsku

Díky nekonečným kilometrů pobřeží si zde můžete užít i mnoho vodních radovánek jako je například surfování, vodní lyžování, plážový voleyball ale také rybaření. Můžete si zapůjčit loďku v místních půjčovnách a vydat se chytat ryby i na širé moře. Pokud jste spíše vyznavači muškaření, najdete si zde určitě nějaké opuštěné místo. Místem, které byste ale určitě měli navštívit na své dovolené v jižním Jutsku, je určitě i městečko Sønderborg. Nachází se zde překrásný hrad a také muzeum, které je otevřeno celoročně. Rekreační byty v Dánsku Vás jistě okouzlí. Dovolenou ale můžete strávit i na ostrově Als u Baltského moře. Na ostrově bylo dříve mnoho ovocných sadů a dnes se zde nachází několik prasečích farem. Na Alsu najdete ale i mnoho historických památek, především mnoho krásných kostelů. Za zmínku stojí i místní dlouhé a čisté pláže.