search

Dovolená v Arrild Ferieby

Prožijte dovolenou v pohybu v Arrild Ferieby

Pobyt v západním Jutsku, chaty a chalupy v Dánsku

Láká vás rekreace v na Jutském poloostrově, ale bojíte se nepřízně počasí? Co budete dělat v divukrásném Dánsku, když bude pršet a k tomu povane silný vítr? Vyzkoušejte dovolenou v západním Jutsku a zajistěte si sportovně a relaxačně nabitý odpočinek v rybářských chatách v Dánsku. Setkáte se zde s nezištnou panenskou přírodou, bažinami, loukami, lesy, potoky i jezery. Místo plné zážitků najdete asi 30 kilometrů od východního pobřeží. Vesnice Arrild s minimálním počtem obyvatel dominuje svou farností v čele s kostelem Arrild postaveným v románském stylu roku 1350. Obec nepříliš zajímavá se na severní části stává atraktivní díky resortu Arrild Ferieby, jež je obklopena jehličnatými lesy.

Zastavte se v rekreačních chatách

Velmi populární letovisko s mnoha dovolenkovými radovánkami pro děti i dospělé všech generací se nachází jen pár desítek kilometrů od Německa. Asi nejzajímavějším lákadlem je koupání ve vnitřním bazénu. Návštěvníci mohou využít tobogánu s osvětlenou show, sauny, wellness programů, aqua fitness, kojeneckého plavání anebo pořádání dětských narozenin v kavárně. Co si od ubytování v Arrild Ferieby přát víc? Exkluzivní rybaření si v klidu vyzkoušíte na Fiskeso. Dvě jezera s celkovou rozlohou 17 000 metrů čtverečných splní nejtajnější představy rybářů. K dispozici jsou lavičky, stoly i rybářské kabiny. Zde není problém ulovit pstruha duhového i potočního. Ani golfu tady neodoláte. Perfektně střižené golfové hřiště Arrild Ferieby zajistí báječnou hru.

Apartmánům Dánska neodoláte!

Jakmile vás unaví rekreace a sport v pronájmu, vyjeďte na výlet do 10 kilometrů vzdáleného Toflundu, kde se nachází kostel, golfové hřiště a možnosti sportovního vyžití. Zavítejte i do 14 kilometrů vzdáleného Loegumkloster, kde narazíte na kostel s hradem a starou tržnici. Ve větším městě Aabenraa se setkáte s památkami různých dob, muzei, starou kovárnu, kostelem sv. Mikuláše a středověkým centrem. Závan přírody v nikdy nekončící záplavě větru a písku zažijete na ostrově Romo. Udělejte si pěkný den v oblíbeném Legolandu Billung a nechte své děti skotačit v nejstarším legrand parku Evropy. Zajímavá zábava čeká i v Givskud Zoo a safari parku. Objednejte si rekreační domy v Dánsku a získejte spoustu slev a dárků!