Oddejte se pohodě na dovolené Arrild Ferieby v Dánsku

Dovolená v západním Jutsku

Bavte se s rodinou a přáteli jako nikdy předtím! Jak to uskutečnit? Objednejte si rekreační domy Arrild Ferieby od NOVASOL a máte před sebou pestrou škálu nezapomenutelných zážitků. Pokud prahnete po neodolatelné dovolené v Dánsku, máte pře sebou otevřené možnosti. Děti i užijí na tobogánech a dospělí si odpočinou ve stylové kavárně. Jakmile si pročtete kompletní nabídku prázdninových pronájmů v Dánsku od NOVASOL, určitě si vyberete svého favorita. Rodiny s malými dětmi přijdou na chuť vilám u moře, starší generace ocení chalupy v přírodě a mládež se uvelebí v prostorných chatách s moderním vybavením. Vybírejte a těšte se na prima zážitky!

Rozhodněte se pro letní domy!

Arrild Ferieby leží pouhých 20 kilometrů od dechberoucích pláží ostrova Rømø. Obec je rozvržena do mnoha budov a chat, které se nacházejí u lesů a rybářských jezer. Najdete zde také restaurační zařízení, vodní park s tobogány, dětská hřiště, wellness programy, tenis, golfová hřiště a další vymoženosti cestovního ruchu. Vyrazte do Arrild Ferieby a relaxujte v příjemném přátelském prostředí, které je jako stvořené pro rodiny s malými dětmi, seniory a mladé generace. Koupejte se v bazénech, skotačte s dětmi na tobogánech, pochutnejte si na skvělém jídle, dopřejte si noční život a večer se uvolněte na prostorné terase vašeho kreačního domu.

Nádherná chata Dánska je tady!

Pobyt v západním Jutsku, dovolená v Dánsku

Asi hodinu cesty od známého letoviska se nachází Legoland a Givskud Zoo, na které poskytuje NOVASOL slevu na vstupné. Využijte tuto lákavou nabídku a dopřejte svým dětem opravdovou zábavu. Vaše kroky povedou do středověkých měst Ribe a Skærbæk. Užijete si drahokamů architektury, stylových restaurací, nočního reje a výhodného nakupování. Honem si rezervujte chalupy Dánska a odpočívejte ve věhlasném resortu, který skýtá zábavu pro všechny generace. Koupejte se ve Waddenzee, pozorujte překrásnou faunu a floru, provozujte cyklistiku, golf, rybaření. Pokud hledáte luxusní centrum zábavy, sportu a kulinářských zážitků, vyberte si právě Arrild Ferieby.