Konečně komfort letních domů na maximum

Dánsko – dovolená v rytmu koupání na pláži v Arrild Ferieby

Myslíte si, že prožijete dechberoucí rekreaci jen v jižních státech Evropy? Nebaví vás špatné počasí a nuda? Nad tímto problémem se dá snadno vyzrát! Uskutečněte dovolenou v Dánsku a propadněte perlám přírody i svěžího tepu tradic. Líbilo by se vám ubytování Arrild Ferieby, které vás přiláká koupáním, zábavou pro všechny věkové kategorie i kulturním vyžitím? Zbystřete při výběru exkluzivních nabídek od NOVASOL a naplánujte si relaxaci u moře dle svého gusta. Čekají na vás příjemné zážitky ve vilách u moře, které můžete naštěstí kdykoliv zopakovat. Pláže na ostrovech Dánska jsou proslulé svým jemným pískem. Proč si nedopřát něco výjimečného? Ukotvěte v různorodých pronájmech pod taktovkou NOVASOL!

Dovolená v západním Jutsku, dovolená v Dánsku

Milujete přírodu, vítr v zádech, opalování, koupání, vodní sporty a kulinářské dobroty? Vyrazte do Arrild Ferieby s rodinou a domácím mazlíčkem! V Západním Jutsku vás čekají všemožné aktivity, které padnou do noty malým i velkým výletníkům. Relaxační pobyt se uskutečňuje pouhých 30 kilometrů od východního pobřeží. Procházejte se po pláži, zkoumejte lesy, louky, bažiny, potoky i jezera. Možná vás zaujme i závan historie v podobě kostelíku Arrild postaveném v románském slohu v roce 1350. Obec skýtá základní potřeby turistů, ale hlavní dění probíhá na pláži obehnané lesy. Nemůžete se divit, že je toto letovisko nabízející velkolepý odpočinek klíčovým středem pohody.

Udělejte si pohodlí v pěkných apartmánech Dánska

Myslíte si, že vás může překvapit nepříznivé počasí? Nebojte se, v tomto ohledu využijete bazén s tobogány, vířivkou, whirlpool a soláriem. Čekají na vás wellness aktivity a posezení v příjemné kavárně. Tato lokalita je vhodná pro rodinnou dovolenou, odpočinou si zde i rodiče nejmenších dětí. Maminky si užijí v sauně a tatínkové zase při rybaření. Máte chuť na kapku kultury a sportovního vyžití z jiného soudku? Udělejte si výlet do Toflundu vzdáleného jen 10 kilometrů od resortu anebo ukotvěte v Loegumkloster, kde si nakoupíte pěkné zboží na tržnici. Uchvátí vás kostel sv. Mikuláše a středověké srdce města. Ubytování v soukromí Dánska je plné překvapení, dobrodružství a radovánek u moře.