Rekreační domy v Arrild Ferieby

Prázdniny pro celou rodinu v Arrild Ferieby

Rekreační domy v Dánsku

Zůstaňte nad věcí i na dovolené a užívejte si všech atrakcí naplno. Spočiňte v rekreačních chatách letoviska Arrild Ferieby a zapomeňte na stereotypní svět doma. Resort nabitý programy pro děti, mládež, dospělé i seniory zajistí nezapomenutelné zážitky o prázdninách. Uchvaťte se krajinou, která se nachází jen dvě desítky kilometrů od větrného ostrova Romo. Užijte si ubytování v Dánsku v poklidu a bez komplikací. Půvabné letovisko s bazény, tobogány, skluzavkami, plaváním pro kojence, aqua aerobikem i kavárnou se postará o radovánky vodního světa. Děti zde budou jako ryby ve vodě a budou na lákadlech koupaliště trávit většinu času. Jistě uznáte, že wellness služby zaujmou zase vás.

Ubytování v západním Jutsku, pobyt Dánsko

Pronajměte si prázdninové domy

Součástí vcelku všední vesnice Arrild je právě tento všemi generacemi milovaný resort. Malá víska se pyšní jen pěkným gotickým kostelíkem postaveným asi v roce 1350. Populární místo plné rekreačních domů najdete v krajině rybníků, bažin, jehličnatých lesů, luk a potoků. Zde se nabažíte čerstvého vzduchu a zajdete na ryby či golf. Na dovolenou v Dánsku hned tak nezapomenete. Světově známý Arrild Ferieby hraje prim v rozmanitosti služeb. Ubytování v soukromí, restaurace, nadstandardní služby, rybolov, golfová hřiště a památky v okolí se líbí rodinám, studentům i zamilovaným párům. V místních proudech jezer si můžete chytit pstruha a nasát čisté atmosféry Skandinávie.

Nikdy není pozdě na ubytování Dánska

Lenošení, dobré jídlo a relaxace v rytmu masáží není pro každého. I když si člověk rád odpočine, vždy je čas na sportovní dny. Senzační možnosti adrenalinových sportů si užijete na blízkém ostrově Romo, kde si s písečnými dunami na plážích hraje vítr od rána do noci. Projeďte se v terénním autě, vyzkoušejte kiteboarding a snowkiting. Dětský sen se splní při návštěvě Legolandu. Atrakce sochy Svobody, obřího muže, indiána a mini budov si spojíte se sjezdem na horské dráze. Zde se zábavy nabažíte dosytnosti. Kousek od Legolandu narazíte na safari park a ZOO. Perly architektury okolních měst musíte prostě vidět. Večer se vraťte do pohodlných apartmánů v Dánsku a přemýšlejte nad programem dalšího dne!