Dovolená a ubytování v Dánsku,

Danfossský svět, Universe

Je zábavný park kde najdete nejen spoustu zajímavého ,zábavy ,ale i mnoho poučného.O to větší prožijete radost,když zjistíte,že vstup je již zaplacený. Danfosský svět je plný přírodnách fenoménů,napínavé techniky a spousty legrace.Zde může celá rodina prožít spoustu radosti,napětí , legrace a najdete tadu take inspiraci.Přijďte ,určitě nebudete zklamáni. Spojíte radostné s užitečným,posílíte nejen svého ducha ale i své tělo,děti a mládež budou nejvíce nadšení nabízenými technickými vymoženostmi a návštěva v nich určitě probudí také zájem o vědu. Užijte si ubytování v Dánsku se vším všudy.

Sommerland Syd

Sommerland Syd největším zábavním parkem jižního Jutska, najdete zde vic než 84 napínavých atrakcí pro celou rodinu. Kromě jiného zde najdete nejdivočejší skluzavku,vodní zábavní svět s asi 20 dalšími skluzavkami, bazény, Actionland, motokáry, Tiger- měsíční auta. Safari ,kde mohou děti potkat dokonce i Tarzana,ve větru mohou zahlédnout i King Konga, piráty s pirátskou lodí a zavěšeným můstkem. Dovolená v Dánsku je zárukou skvělé zábavy.

Muzeum rybaření a mořeplavby v Esbjergu

Prostory na kterých najdete muzeum lodí a vše o rybolovu se rozprostírají na 14.000 m². ,Ty jsou rozděleny do různých oddělení-rybaření a vše spojené s rybolovem,námořní doprava,akvárium se slanou vodou,tulení akvárium,oddělení s americkými norky a jiné další zajímavé koutky.Některé se během roku i mění.  Můžete zde také slyšet spoustů příběhů o palvbě po moři a na mělčině,skansen pod širým nebem s různými druhy zvířat,akvarium se salnou vodou s r§znými druhy ryb a samozřejmě i akvárium s různýmy druhy tuleňů.