Zábava a aktivity v jižním Jutsku

Dovolená v jižním Jutsku, pobyt v Dánsku

Hjelsminde je dobrých výchozím bodem k jednotlivým výletům do okolí a jeho okolí nabízí nejen celodenní výlety například do:LEGOLAND®, Givskud Zoo, Universe a Sommerland Syd .

Vše je ve vzdálenosti 1 hod.jízdy autem. Nabízí se Vám možnost surfování,jachting, na Kolding fjordu,zámek nebo jízda parníkem Helene mezi městy Haderslev a Årø. Zarezervujte si co nejdříve rekreační dům v Dánsku.

Sommerland Syd-zábavní park

Sommerland Syd –je jedním z největších zábavních parků v jižním Jutsku.Zábavu,radost i trošku napětí najdete ve více než 84 atrakcích ,nejen pro děti ,ale i celou rodinu.

Kromě jiného nabízí se divoké velké skluzavky,vodní svět s více než 20 ti dalšími skluzavkami,bazén,motokáry,měsíční auta-tiger,safarin, kde mohou děti také potkat tarzana,ve větru zahlédnout i Kinkg Konga,zemi pirátů ,visací mosty a pirátské lodě. ubytování v Dánsku je to pravé pro Vaši rodinu.

LEGOLAND®

V Legolandu v Bilundu zažijí napětí,radost a jiné bláznivé věci nejen děti,ale vyřádí se zde také dospělí.Všichni zde mohou popustit uzdu své fantaziie.Je to zkrátka ráj pro Vaše nejmenší,na své si vlastně přijdou všichni.

Můžete se stát na chvilku kovbojem,pirátem či indiánem. Zkrátka řečeno-je to to nejlepčí hřiště jak pro malé tak i velké.To je LEGOLAND®.

Givskud Zoo

Jako okno v přírodě vám nabízí ZOO v Givskud ten nejbližší kontakt s divokými zvířaty z pěti kontinentů. Spousta zvířat zná člověk jenom z přírodopisných filmů, ale tadu budete stát v těsné blízkosti zvířat.Kromé zvířat můžete poslouchat jejich různé zvuky,samozřejmě ucítíte jejich zápach, možní si i na některé budete moci sáhnout.

Givskud ZOO začala v roce 1969 jako park se lvy,skutečně v prvních letech zde byli jen lvi.Od té doby se počet druhů zvířat podstatně rozšířil,v současné době je jich tam více než 120 druhů.

Safari si můžete projet svým autem,nebo můžete využít Safari autobus,ten vás proveze po celé ZOO.

Nákupní možnosti

V rekreačních oblastech najdete několik malých obchůdků s potravinami ,ale jen některé jsou otevřeny po celý rok.Ve vzdálenosti cca 20 km máte moýžnost dobře nakoupit ve městech Christiansfeld, Haderslev a Kolding ,kde máte velký výběr zboží všeho druhu.

Projděte se po Koldingu po pěší zoně a přitom si můžete nakupovat.Sam,ozřejmě je zde takéí veliké nákupní centrum s víéce než 100 obchody.