Rekreační domy v jižním Jutsku

Rekreační domy v Dánsku 

Dovolená v rekreačním domě Jižní Jutsko

Šlesvicko nebo také Jižní Jutsko je historická země rozkládající se na jihu Jutského poloostrova. Tato oblast je zastřená bohatou minulostí a vlastním příběhem. Jižní Jutsko je ideální pro rodiny s dětmi. Velkou devizou Jižního Jutska jsou bezesporu velké široké písečné pláže, Wadské moře na západě území, mokřina na jihozápadě a kopcovité a zalesněné oblasti na severovýchodě. Ve své podstatě je tato země nejvíce diverzifikovanou v Dánsku a proto je každoročně navštěvována různými typy cestovatelů, od turisticky zaměřených lidí, přes sportovní typy až po relaxační typy lidí. Tato oblast samozřejmě nabízí vyžití pro celou rodinu, což uvidíte na každém rohu této krásné části země. Kromě toho, že tato část země je plná idylické krajiny, tak zde narazíte i na spoustu okouzlujících vesnic podél hranice a krásný Flensburgu Fjord, který zapůsobí na každého návštěvníka. Dovolená v Dánsku je splněným snem.

Prázdninové domy v Dánsku

Žádné jiné místo v Dánsku nenabízí tolik aktivit a zábavy jako jihovýchodní Jutsko a Sønderjylland. Tento region vybízí k mnoha aktivitám a nabízí mnoho atrakcí pro jakékoliv věkové kategorie lidí.

  • Pro ty malé např. Danfoss svět v Alsenu, Sommerland Syd v Tinglevu, LEGOLAND® v Billundu, Givskud Zoo, Slotsøbadet ve městě Kolding a mnoho, mnoho dalších.

Touto kombinací zábavy, možností aktivit a fantastické přírody přivádí Jižní Jutsko a Sønderjylland do ráje všechny turisty a rodiny. Zarezervujte si rekreační dům v Dánsku Jižní Jutsko a potěšte celou rodinu. Největším tipem je ale ubytování Hejlsminde. Město se nachází ve východních části Jižního Jutska a je obklopeno krásnými lesy, plážemi a úchvatným přístavem. Ve městě najdete také malý aquapark, kde si můžete zahrát minigolf, plážový volejbal a tenis. Dámy určitě potěší úchvatné malé obchůdky, ve kterých si mohou udělat radost. A pokud budete hladoví, určitě zavítejte do některé z místních kaváren či restaurací a pochutnejte si na místních specialitách.