search

Dovolená v Spodsbjerg

Pohodová dovolená na ostrově Langeland ve Spodsbjerg

Prázdninové domy v Dánsku

Myslíte, že nadešel ten správný čas pro výběr letní rekreace v Evropě. Mrkněte na rozmanitou nabídku pronájmů od NOVASOL a vyberte si dovolenou v Dánsku! Proč se uchýlit do prázdninových domů Spodsbjerg? Hýří komfortem, moderním vybavením a skvělou dostupností volnočasových aktivit a především koupání. Zasněte se a přemýšlejte o nejlepší variantě ubytování v soukromí Evropy. Možná máte spadeno na luxusní vily s vlastním bazénem, vířivkou a saunou. Pokud nejste moc nároční, vystačíte si s pěknou rekreační chatou v nitru přírody. Milovníci vodních radovánek ocení apartmány s velkou terasou a zahradním nábytkem přímo u pláže.

Vzhůru za do útulných letních domů!

Ubytování na ostrově Langeland, chaty a chalupy v Dánsku

Už neváhejte ani minutu a objednejte si pohodlné chaty ostrova Langeland v předstihu a těšte se na vynikající ceny. Malebný ostrov leží mezi Velkým Beltem a Kielskou zátokou. Překvapí vás jeho úžasná příroda, rozsáhlé pláže, ale i kulturní památky a tradice. V každém případě se zde zabaví všechny věkové generace turistů. Unikátní rekreaci slibuje letovisko a přístavní město Spodsbjerg, které má asi 220 obyvatel. Nachází se na ostrově Langeland asi 9 kilometrů od města Rudkøbing. Turisticky oblíbený resort patří do syddanmark a farnosti Longelse Sogn. Mile vás potěší jeho trajektová doprava na Tars Lolland. Počítejte s hojnými výlety za krásami přírody!

Novou energii načerpejte v apartmánech Dánska!

Pomocí rychlostní silnice má město výborné spojení s neméně zajímavým Rudkøbing. Mimo silniční a trajektové dopravy lze využít i železniční spojení. Co vás čeká a nemine? Pamatujte na pláže přátelské k dětem a neplavcům. Jemný písek, mělký vstup do moře a prostor k radovánkám na pláži nelze opomenout. Vodní sporty a cyklistika hrají prim. Prozkoumejte nádherný přístav a užívejte si atrakce rybářského města ve svém vlastním tempu. Uspořádejte výlety do Tasinge, kde narazíte na hrázděné domy a zahrady anebo do Valdemar, kde se pobaví celá rodina. Nenechejte nic náhodě a rezervujte si rekreační chaty Dánska v pravou chvíli! Jen tak máte šanci na nezapomenutelnou dovolenou!