Prázdninové domy v Spodsbjerg

Rodinná dovolená v Dánsku může začít!

Rekreační domy v Dánsku

Hledali jste úžasného kandidáta pro dovolenou v Dánsku? Dejte šanci komfortnímu ubytování v soukromí od NOVASOL. Což tahle příjemná atmosféra, čerstvý mořský vzduch a prázdninové byty Spodsbjerg? Nenechejte nic na poslední chvíli, ať vám neutečou nejzajímavější nabídky! Prozkoumejte své možnosti a vzhůru za dobrodružstvím! Klidné prostředí, soukromí anebo naopak ruch velkých měst a tep zábavy? Co čekáte od své zasloužené dovolené? S NOVASOL přijdete na chuť všem formám ubytování. Ať už plánujte sportovní pobyt anebo relaxační rekreaci, vždy směřujete k vysněnému cíli. Rodinná idylka je s NOVASOL na dosah ruky.

Nečekejte na lepší ceny letních domů!

Pobyt na ostrově Langeland, Dánsko

Proč je dovolená v Dánsku tak úchvatná? Má tisíce tváří. Dehcberoucí země nabízí rekreaci ve vnitrozemí i na ostrovech. Právě Langeland je jedním z mnoha žhavých tipů. Ostrov ležící mezi Velkým Beltem a Kielskou zátokou vám vyčaruje úsměv na rtech. Díky trajektovému spojení se dostanete i na další přilehlé jedinečné ostrovy. Pokud vás uchvacuje tep starých rybářských vesniček a fascinující přírodní divy, vsaďte na relaxaci v přístavním městě Spodsbjerg. Jakmile zde dorazíte, žasnete blahem. Přivítají vás nádherné pláže ležící na jihu ostrova, které se pyšní pozvolným vstupem do vody, velkým prostranstvím pro stavění hradů z písku a plážové aktivity.

Ukořistěte pěkné apartmány Dánska!

Přístavní město leží asi 9 kilometrů od neméně famózního Rudkøbing. Toto město je největší na Langeland a rozkládá se na západě. Pyšní se velkou loděnicí, dlážděnými ulicemi, úzkými uličkami, starodávnými domy, kostelem z let 1100, překrásným parkem a četnými sochami slavných rodáků. Každoročně se zde koná festival Langelandfestivalen neboli Zahradní slavnosti a trvá na 8 dní. Malé městečko Spodsbjerk slibuje klid a čistou přírodu. Nesporným pozitivem jsou božské pláže vhodné pro rodiny s malými dětmi a starší generace. Jistě oceníte cykloturistiku, procházky vzrušujícím okolím, vyjížďky na lodi a zábavu v restauracích. Přestaňte snít a pronajměte si letní domy Dánska právě teď! S NOVASOL máte štěstí na dosah ruky!