Ubytování na ostrově Langeland

Chaty na ostrově Langeland, pobyt v Dánsku

Oslova prázdninových dnů na ostrově Langeland

Ubytování v soukromí v Dánsku

Už se přestaňte mračit, vždyť máte po ruce specialistu na pronájem letních domů Evropy, NOVASOL! Naplánujte si ničím nerušenou dovolenou v Dánsku a myslete na své pohodlí. V tomto ohledu vás uspokojí prázdninové byty Spodsbjerg. Ponořte se do pohodlí, moderního vybavení a slastného nic nedělání.

Pokud máte zájem o jedinečné ubytování v soukromí Dánska, oslovte NOVASOL. To je vaše záruka kvality, přátelského přístupu, výhodné ceny a komfortu. Jakmile spatříte tisíce nabídek letních domů, nebudete věřit svým očím. Je libo vlastní bazén, pěknou terasu, saunu, vířivku, moderní kuchyň, krb anebo dětské atrakce na zahradě? Stačí si jen vybrat!

Naše apartmány vždy zvítězí!

Máte zájem o rodinnou rekreaci u moře, poblíž kulturních a zábavních atrakcí? Prohlédněte si rozmanité nabídky ubytování ostrova Langeland. Na ploše 285 kilometrů čtverečných si užijete mnoho zábavy, relaxace i sportovních zážitků. Nevyhnete se lenošení na pláži, rybaření, jízdě na horském kole, segway, jezdectví, golfu ani pěší turistice.

Rozhodněte se pro rodinnou pohodu malého přístavního městečka Spodsbjerg. Uchvátí vás jeho klidné tempo, které vás odnese od každodenních starostí. Uvítáte odpočinek na čistých rozsáhlých plážích s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Provozujte plážové sporty, stavějte hrady z písku a opalujte se!

V rekreačních domech Dánska se skvěle pobavíte!

Pokud vám nestačí milé tempo městečka, oddejte se svěžím radovánkám Rudkøbing. Největší město ostrova leží pouhých 9 kilometrů od Spodsbjerg. Zde si užijete historických klenotů, romantiky při procházce dlážděnými ulicemi a křivolakými uličkami i nakupování. Jistě vás pobaví Langelandsfestivalen, Zahradní slavnosti trvající až 8 dní.

Přátelský ostrov měří asi 60 kilometrů a pobřeží se rozléhá na 140 kilometrech. Jeho vzhled je dlouhý a úzký, nejširší místo měří 10 kilometrů. Pokud jste milovníky přírody, sportovních aktivit, relaxace na pláži a dobrého jídla, do ostrova se ihned zamilujete. Naplánujte si dovolenou v rekreačních chatách Dánska a těšte se na výjimečné chvíle s rodinou a přáteli!