search

Dovolená v Limfjorden

Chaty a chalupy v severním Jutsku, pobyt v Dánsku

Limfjord je orámován krásnou přírodou, její různorodost je zde okouzlující-od velkých stepních oblastí, zelených bukových lesů až po široké pláže pobřeží –a jako stvořená pro klidnou i aktivní ubytování v Limfjorden, neboť zdejší podmínky jsou ideální pro koupání, potápění, surfování, jachtaření i rybaření. Mimo to je tu i spousta cílů k vašim výletům- např. do Stenaldercenter v Ertebølle (otevřeno duben- říjen), kde si na vlastní kůži můžete vyzkoušet život v době kamenné. Doporučujeme též výlet na malý ostrov Insel Livø uprostřed Limfjordu. Trajekt z přístavu v Rønbjergu Vás tam doveze za necelých 20 min. Díky různorodosti své fauny i flory je tento fascinující ostrůvek chráněnou krajinnou oblastí. Zarezervujte si rekreační byt v Limfjorden a užijte si spoustu skvělých zážitků.

 

 

Prvotřídní dovolená v Dánsku v Limfjorden vás pobaví

Už jste zažili odpoutání všech smyslů? Marně se ptáte, kam za tímto dováděním vypravit? Upřednostněte rekreační domy Limfjorden! Myslíte si, že je dovolená v Dánsku jen slabostí?  Ano, máte pravdu, dlouhé pláže s bílým pískem, opalování, koupání v Severním moři, windsurfing, dlouhé projížďky loďkou a noční život jak má být.

Proplétejte se labyrintem přírody a otevřete překrásné fauně a floře veškeré svoje vnímání. Letní domy jsou připraveny pro vaše avantýry, rodinné štěstí i sportovní zážitky. Zhluboka se nadechněte a vnímejte krajinu písečných pláží, vřesovišť, malebných zátok a zálivů. Těšte se na mimořádné výhledy, dokonalé romantické procházky a velkolepou náruč přírody.

Skvělá nálad vás čeká v apartmánech

Kde byste hledali smyslnější dokonalost přírody a rekreačních aktivit než v Limfjorden v Západním Jutsku. Vždy čekejte překvapivé zážitky a fenomény! Prvořadost hrají vodní sporty, koupání, stavění hradů z písku, windsurfing, surfování, potápění, rybaření, cyklistika a relaxační procházky kolem dechberoucího pobřeží.

Toulejte se kolem fjordu, který je mýty opěvován. Limfjord je zárukou důmyslné zábavy a kulturních zážitků. Spatříte nostalgická centr cestovního ruchu, jako jsou Skagen, Lokken. Možná vás to potáhne zpátky, právě zde je krajina kolem Jammerbugten. Stoupejte dle gusta, proplouvejte řekami a pozorujte přírodu jako na dlani třeba s prutem v ruce.

Vzrušení čeká v letních domech Dánska celoročně

Vzdejte se všech starostí a poslouchejte úžasné tempo přírody. Honem na surfařské prkno, rybářský člun! Potápějte se, chytněte největší úlovky ryby v životě a nalezněte kouzlo windsurfingu! Vejděte do Stone Age Centre v Erteboelle a poznejte životní styl zdejších tradic, tato prohlídka kamenných atrakcí vás vyvede z míry.

Nesmíme zapomenout na chalupy v Kalgruber, kde se nacházejí vápencové doly v Monsted a Daugbjerg. Mrkněte do podzemí, hned máte před sebou nové dobrodružství. Kongreshus Memorial Park, Jesperhus Park a četné možnosti nakupování ohromí výletníky všech pohlaví. Díky chalupám Dánska poznáte divy měst Skive, Nykøbing Mors či Farsø. Už máte objednáno?