Pobyt na ostrově Lolland, ubytování v Hummingen

Prázdninové domy v Dánsku

Klidná dovolená na Lolland

Letní rekreace se neobejde bez koupání v moři, procházek po písečné pláži, sportovních činností, dobrého jídla a zábavy. Pokud máte našlápnuto k těmto příjemným aktivitám, vyzkoušejte ubytování v Dánsku. Dechberoucí letovisko se nachází na ještě krásnějším ostrově Lolland a slibuje unikátní dovolenou v Lolland. Jaká je vaše představa o senzační relaxaci? Jistěže blízkost historických, sportovních a wellnes aktivit. Rekreační domy v Lolland od NOVASOL vás překvapí svou elegancí, svěžím vzhledem, dostupností koupání a odpočinkových činností. Čerstvý mořský vzduch vám vrátí ztracenou energii. Užívejte si ho s rodinou u moře, v lese anebo na terase svého apartmánu v Dánsku.

Dovolená a ubytování v Dánsku

Hřejivý pocit blaha a tajemná atmosféra Vikingů, to je nádherný Lolland, čtvrtý největší ostrov Dánska. Leží západně od ostrova Falster v Baltském moři. Je široký 15 – 25 kilometrů a dlouhý 58 kilometrů. Bydlí na něm asi 65 000 obyvatel. Mezi největší města patří Maribo, Nakskov, Rødbyshavn a Rødby. Rozhodněte se pro autentickou atmosféru rekreačního letoviska Hummingen, které leží na Lollandu. Uhrane vás svou pozoruhodnou přírodou a kulturními zvyklostmi. Ihned se zamilujete do koupání v čistém Baltském moři, lenošení a procházek na pláži. Jistě oceníte pěší turistiku v bukových lesích a jízdu na kole nevšední krajinou.

V apartmánech Dánska se naplníte blahem!

Zdolávejte přírodní divy oblasti, užívejte si radovánek v mořských vlnách, sportování ve vodě i na suchu, nakupování a výtečných specialit z mořských ryb. Procházky bukovými lesy anebo bažinami vás vrátí zpátky v čase. Nezapomeňte navštívit přilehlá města a přidejte ke své dovolené v Dánsku historický nádech. Podlehněte krásám Maribo nacházejíc se u jezera v nitru národního parku. Zdejší historie spadá až do 15. století. Těšte se na jazzový festival a venkovní kulturní akce. V Rødby ochutnáte kouzlo přístavu a noční život. Aquapark Lalandia se postará o rodinnou zábavu v Dánsku. Nakskov vás osloví plachtěním a vyjížďkami lodí kolem fjordu a nakupováním. Pronajměte si rekreační domy v Lolland a prožijte svou rekreaci se vším všudy!