Rekreační domy na ostrově Lolland

Ubytování v rekreačních domech na Lollandu

Prázdninové domy v Dánsku

Lolland, Falster and Møn mají rozhodně něco do sebe a své si zde najdou cestovatolé všech věkových kategorií. -Najdete zde mnoho kilometrů překrásný písečných pláží, a pokud byste se rozhodli být více aktivní, příležitostí je hned několik. Navštivte během ubytování v Dánsku některý z aquaparků nebo si jděte zahrát golf na některý ze skvěle udržovaných greenů. Děti jistě potěší návštěva Parku Knuthenborg, kde najdete překrásné safari. Navštivte místní městečka a jejich trhy a poznávejte dánskou kulturu a architekturu. Ve městech se pořádá i spoustu hudebních festivalů a dalších veselicí a místní lidé Vás velmi rádi přijmou mezi sebe. Dánové jsou totiž dobrosrdeční lidé, kteří se umějí radovat ze života.

Ubytování v soukromí v Dánsku

Pokud se rozhodnete navštívit malý ostrov Møn, budete uchváceni místní krajinou, ale samozřejmě že můžete navštívit i pláž a osvěžit se v moři. K vidění je tu i mnoho historických památek. Pokud se vydáte do Lollandu, určitě si projeďte městečka Nakskov, Rødby, Maribo, Nysted and Sakskøbing. Zde také najdete výše zmíněný safari park. Autem zde můžete projíždět mezi stádem všech možných zvířat z celého světa, což bude skvělý zážitek nejen pro Vaše děti. Pokud jste milovníci aut, určitě se zastavte u Nysted v automobilovém muzeu Aalholm. Najdete zde 200 garážovaných úžasných kár včetně světové jedničky Daimler z roku 1886. Ve městě Naksskov zase můžete navštívit sovětskou ponorku. Pokud se Vám vše zdále zdá málo aktivní, určitě Vás potěší, že Lolland je rájem cyklistů. Zarezervujte si rekreační domy Lolland a prožijte dovolenou v Dánsku na kole. Na venkově najdete mnoho cyklistických stezek.

Dovolená v Dánsku

Prázdniny na ostrově Falster Vás uchvátí. Objednejte si ubytování Marielyst v rekreačním domě a prožijte dovolenou v jednom z nejkrásnějších letovisek v Dánsku. Na ostrově si můžete zarybařit nebo se vydat například do přístavního města Gedser, prohlédnout si místní kostel a podívat se na velké trajekty, které sem připolouvají z Německa. Pro milovníky rybaření bude ideální dovolená na ostrově Møn, pojeďte sem s rodinou a jděte si zamuškařit, zatímco si Vaše děti budou hrát na pláži a manželky Vám připraví nějakou dobrotu ve Vašem pronajatém rekreační domě v Dánsku . A určitě si odtud udělejte výlet do Kodaně, autem je to jen hodina cesty a můžete vidět mnoho překrásných historických památek v hlavním městě Dánska.