Ubytování na ostrově Lolland

Lolland – Falster vám dopřeje parádní dovolenou v Dánsku

Není nad příjemný pocit klidu, který máte na dosah ruky díky ubytování v soukromí Evropy od NOVASOL. Pokud ještě stále váháte, kam vyrazit na letní relaxaci, dejte přednost dovolené v Dánsku. Atraktivní volbou je odpočinek v prázdninových domech Lolland. Jakmile tento ostrov navštívíte, pocítíte vzrušení a bezpečí.V apartmánech si dokonale odpočinete

Máte pro svou dovolenou v Dánsku vysoké nároky? Prahnete po koupání v moři, sportovních aktivitách, kulturních akcích, vynikajících kulinářských specialitách a historickém tepu? Na Lollandu máte stovky příležitostí. Možná vás osloví nedotčená příroda a krásné pláže Hummingen anebo rychlý dech větších měst. V obou případech vás čeká skvělá zábava.

Vynikající turistické podmínky nabízí město Nakskov ležící na západě Lollandu. Nachází se na spodní části fjordu. V jeho centru najdete hrázděné domy, staré budovy a domy obchodníků, malé uličky a kostel sv. Nikolai z časů 1200. Staré obchodní město vybízí k návštěvě dánského muzea cukru. Obdivujte loděnice, hodinovou věž s majákem a kovářské umění.

Zastavte se v rekreačních domech Dánska

Historické klenoty nabízí staré město Maribo s katedrálou Paramaribo. Jižní část dominuje romantickými uličkami, kostely. Nesmíte zapomenout navštívit četná muzea, skanzen, divadlo a čtyřdenní jazzový festival konající se v červenci. V Sakskøbing potěší dávnou historií, až ze 13. století. Spatříte vodárenskou věž Saxine, prastaré budovy a kostely.

Lalandia Holiday Centre Rødby vás potěší rodinnou pohodou. Aquapark, kluziště, bowlingové dráhy, sjezdovka, golfový stimulátor i lezecká stěna stojí za to. Procházejte se po plážích, rybařte a oddejte se cykloturistice. Získáte ideální místo pro strávení dovolené v rytmu zábavy a odpočinku. Rekreační chaty Dánska vám dopřejí pohodlí, komfort a chvíle soukromí.