Rekreační domy v Dánsku

Ubytování v Dánsku

Dánsko je překrásná královská země a je naprosto ideálním místem pro trávení dovolené v jižním Jutsku. Každý si zde najde své. Rekreační domy v Bornholm jsou situovány na velmi zajímavých místech ve známých rekreačních střediscích a rekreačních parcích, ale i zde můžete najít vytoužený klid. Vzhledem k tomu, že je destinace také vhodná pro rodinnou dovolenou, tak bývá u většiny domů buďto na zahradě nebo někde v blízkosti nějaké hřiště. V rekreačních domech v Langelandu najdete také bazén a saunu a mnoho z nich se nachází u moře, kde jsou překrásné písečné pláže. V Dánsku si na své příjdou i rybáři, kteří se sem často vydávají muškařit.

Rekreační domy a chaty v Dánsku

Dovolená v Dánsku na kole

Ano, přesně tak, pokud milujete cyklistiku, je pro Vás Dánsko jako stvořené, protože je zde obrovské množství cyklo půjčoven, s některými dokonce i spolupracujeme. Objednejte si rekreační byty v Langeland nebo prázdninové domy na ostrově Bornholm a vydejte se poznávat ostrov na kole a klidně i s dětmi, protože si u toho zařádí a navíc nebudou ani tolik protestovat, když budou moci poznávat okolí.

Rekreační domy a chaty v Dánsku

Jak se tam dostanu

Do Dánska se dá dojet vlakem a autem, pokud nechcete celou cestu absolvovat, trajekty Dánsko budou pro Vás nejlepší volbou, aby Vaše dovolená v Dánsku začala v poklidu.

Zajímavosti v Dánsku

Atrakcí se v Dánsku nabízí mnoho, jednou z nejzajímavějších může být návštěva LEGOLAND® ve městě Billund. A věřte, že se rozhodně nejedná pouze o zábavu pro děti. Mnoho dospělích odtud nechce odejít a velmi rádo se sem vrací, protože tento zábavní park si najde své příznivce v jakémkoliv věku. Prázdninové domy v Dánsku, které se nenacházejí přímo u moře, mívají ve své blízkosti nějaký akvapark a vy máte vstupenky zdarma, je-li to uvedeno v popisu domu.

Rekreační domy a chaty v Dánsku

A určitě navštivte Kodaň, budete-li blízko. Vydejte se za příběhy Hanse Christiana Andersena a vyfoťte si v přístavu malou mořskou vílu nebo navštivte zábavní park Tivoli. A nezapomeňte si pochutnat na místních specialitách. Za zmínku určitě stojí uzený losos či uzený úhoř, výborné jsou tyto plátky na některém z dánských chlebů potřenými máslem, k tomu si dejte zeleninu a případně nějaký dresink, vše je samozřejmě čerstvé, a skvěle si pochutnáte. K pití doporučujeme pivo Tuborg nebo Carlsberg pro muže a pro dámy zase cider. Děti si pochutnají na fresh juicech.