Rodinné atrakce a zábavní parky v Dánsku

Joboland, Brændegårdshaven

Zpestřete si svůj zdejší pobyt návštěvou zábavního parku Joboland –Brændegårdshaven, jenž se nachází v srdci ostrova Bornholm. Je zde pro Vás a především pro Vaše děti připravena celá řada atrakcí: mimo jiné aquapark, lanový park nebo zoologická zahrada.

LEGOLAND®

V zábavním parku LEGOLAND® v Billundu zažijete legraci, napětí i úplně bláznivé nápady. Takový LEGOLAND® je: místo, kde se malí i velcí oddají světu fantazie a her. Na křídlech tvořivosti objevujete, učíte se a hrajete si, ať už jako rytíři ve zbroji, piráti, nebezpeční kovbojové nebo třeba divocí indiáni. Zkrátka LEGOLAND® je tím nejlepším hřištěm pro celou rodinu. A ze všeho nejlepší je, že zde při každé návštěvě najdete něco nového, vzrušujícího a napínavého. Přijeďte a nechte se unést do světa fantazie a her!!!

Dovolená v Dánsku je tou nejlepší volbou pro rodiny s dětmy.

ZOO Givskud

Givskud Zoo je jako okno do přírody, tak blízký kontakt nabízí k divoce žijící zvěři pěti kontinentů. Znáte je sice z dokumentů o přírodě, ale zde jim stojíte takřka tváří v tvář a naplno tak vnímáte jejich velikost, pachy a zvuky, které vydávají, to co žádná televizní obrazovka neumí zprostředkovat. Givskud byl založen v roce 1969 jako lví park a v prvních letech své existence tak i působil. Postupně se ale zdejší zoologická zahrada rozrůstala a dnes zde najdete více než 120 druhů zvířat z celého světa.

  • Vyjeďte si na safari vlastním autem nebo využijte safaribus projíždějící celým parkem. Prohlédněte si naše prázdninové domy v Dánsku.

Djurs Sommerland

7 pohádkových tematických okruhů v zábavním parku Djurs Sommerland Vás zve na více než 60 veselých atrakcí, a mezi jinými také na svou velkou novinku. Najdete zde totiž co nikde jinde, např. splašenou jízdu na 12,5 m vysokém kolotoči „Wild West“ nebo si vyjeďte na koňském hřbetě “Pony Expresu“ na vyjížďku krajinou divokého západu, zatímco se kolem Vás pasou bizoni a idiáni číhají v záloze. Najdete zde však i osvědčené atrakce, jako je např. ruské kolo ”Thors Hammer”, rafting na řece „Rio“, vyhřívaný bazén, Karlosovu balonovou houpačku a mnoho mnoho dalších atrakcí. Rybářské chaty v Dánsku jsou prostě skvělé.

Odense Zoo

Ve zdejší zoologické zahradě žijí zvířata doslova z celého světa. Můžete pozorovat např. hrající si šimpanzy, majestátné krále zvířecí říše lvi vzhlížející k vysokým žirafám nebo spoustu jiných zástupců naší bohaté živočišné říše. Rekreační domy v Dánsku Vás přiblíží ke skvělým zážitkům.

BonBon-Land

Hesla „V BonBon Landu si užije celá rodina nekonečně zábavy“ a „Svět neuvěřitelných zážitků“ plně vystihují, o co ve zdejším zábavním parku jde.

Atrakce pojmenované názvy zvířat a spojené s názvy sladkostí Vás pohltí i překvapí. Jeden den Vám určitě nebude stačit, aby jste stihli všechno, co zdejší zábavní park, mimochodem 4. největší v Dánsku, nabízí. Přijďte a uvidíte!!! Je to úžasný zábavní park pro malé i velké! Rekreační byty v Dánsku jsou to pravé pro Vaši dovolenou.

Knuthenborg Safaripark

V Knuthenborgském safari-parku se můžete až na dosah přiblížit divokým zvířatům z pěti světových kontinentů. Vyjeďte si svým vlastním autem mezi žirafy, zebry, tygry, klokany, opice a nosorožce! Apartmány v Dánsko Vás okouzlí.

Rodinný zábavní park Sommerland Sjælland

Zábavní park Sommerland Sjælland nabízí atrakce pro celou rodinu. V 6 napínavých okruzích – Amazonie, Modrá Laguna, Minizemě, Země pikniků, Závodní okruh a Divočina - navštívíte jednak aquapark, džungli, čtyřkolky a buginy, tak i rychlostní čluny a celou řadu dalších atrakcí, které musíte prostě vyzkoušet. Naše chalupy a chaty v Dánsku si musíte vyzkoušet.

Muzeum rybářství a mořeplavby Esbjerg

Zdejší výstavní plocha zahrnuje více než 14.000 m² a je rozdělena na části věnované rybářství a mořeplavbě, mořské akvárium, sekce o tuleních a norcích a další pravidelně se měnící tematické výstavy. Rekreační domy v Dánsku jsou to pravé pro Vaši dovolenou.

Danfossský svět, Universe

Je zábavní park, kde najdete nejen spoustu zábavy, ale i mnoho poučného. O to větší určitě zažijete radost, když zjistíte, že vstup je již zaplacený. Danfossský svět je plný přírodních fenoménů, napínavé techniky a spousty legrace. Spojíte radostné s užitečným, posílíte nejen svého ducha ale i své tělo,děti a mládež budou asi nejvíce nadšeny nabízenými technickými vymoženostmi a jejich návštěva v nich určitě probudí zájem o vědu. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Dánsku.

Sommerland Syd

Sommerland Syd je největším zábavním parkem jižního Jutska, najdete zde více než 84 napínavých atrakcí pro celou rodinu. Kromě jiného se můžete těšit na nejdivočejší skluzavku, vodní zábavní svět s 20 dalšími skluzavkami, bazény, tzv. Actionland, motokáry a Tiger- měsíční auta, safari, kde mohou děti potkat dokonce i Tarzana, King Konga nebo piráty s pirátskou lodí. Rozhodně se nebudete nudit během dovolené v Dánsku.