search

Dovolená na ostrově Romo

Ubytování v Dánsku

Tento krásný ostrov v Severském moři má všechno, co jen můžete očekávat od dánského rekreačního ostrova! *Rømø nabízí prostor a čerstvý vzduch. Je to coby oáza v jihozápadní části Dánska, daleko od každodenních starostí. S pevninou je spojený 9 km dlouhou hrází. Je to jeden z pěti frízkých ostrovů u pobřeží jižního Jutska. Ostrovy v moři Watt, jejichž sousedem je bouřlivé Severské moře, je rájem nejen pro milovníky přírody. S velkým písmenem se tu píše pohoda, odpočinek a duševní klid. Užijte si třeba skvělou relaxační dovolenou v Lakolk.

Apartmány v Dánsku

Přílivem a odlivem nabízejí Watt a Marsch velmi atraktivní přírodu. Vydejte se na průzkum okolí pěšky nebo na kole a navštivte útulná městečka jako Tønder, Ribe či Møgeltønder na západním pobřeží.

Nákupy Vás budou lákat v samém srdci Rømø v Lakolku. Nebo navštivte sousední ostrovy Mandø a Sylt a podnikněte jednodenní výlet do muzea rybářství Esbjerg, do LEGOLAND® nebo Sommerlandu Syd. Po celý rok je Watt jedním z nejdůležitejších míst pro mnoho druhů místních a stěhovavých ptaků. Každý rok sem zavítá tisíce turistů. Hlavně v posledních letech, kdy se nabídka aktivit pro rodiny stále rozšiřovala a dnes obsahuje téměř všechno, se počet hostů zvýšil. I na ostrově Rømø pochopili, že rekreanti mohou mít ta nejrůznější přání a požadavky. Díky hrázi se rychle a bez problému dostanete na ostrov nebo zpět na pevninu. Ubytování v rekreačním domě v Dánsku Rømø je přitom vždy ideálním řešením pro Vaší dovolenou. Srdečně vítejte na této perle Wattu!