Ubytování v soukromí v Dánsku

Nekonečné radovánky na ostrově Romo

Jutský ostrov a jeho atlantické pobřeží tvoří jediný pevninský díl Dánska obklopený vodami Severního moře. Překrásné pohledy se nabízejí na kolem zasazené ostrůvky, které patří k populárnímu cíli turistů. Jeden z nich, Romo, je i přes studenější počasí skvělým místem pro dovolenou v Dánsku. Klidné prostředí s mnoha divy přírody je milovány vyznavači adrenalinových zážitků. Ubytování v soukromí v Dánsku je vskutku luxusní. Na jižní straně od milého ostrova Mando, leží další ostrov Romo. Svou rozlohou patří k největším, měří téměř 100 kilometrů čtverečných. Jeho nejvyšší bod se nachází 20 metrů nad mořem, což je komické. Dostanete se na něj po 9 kilometrů dlouhé kamenné hrázi, po níž vede silnice.

Pronajměte si rybářské chaty - dovolená a pobyt v Dánsku

Třešničkou na dortu tohoto ostrova je obrovská pláž lemující západní břehy. Po této pláži se mohou prohánět automobily a chodci dohromady, kteří se k sobě chovají nadmíru zdvořile. Jízda po písku je adrenalin a málokdo si ji vyzkoušel, zde je příležitost. Kola se rychle zahrabou do písku a pomoc čekejte od auta na kolosálních pneumatikách, navijákem budete vytaženi. Letní místo pobytů, to je dovolená v Dánsku, v podstatě ohromná písečná duna. Koupání je možné, jen je třeba si dát pozor na neustále vanoucí vítr, který je schopen auto zcela zasypat. Původními obyvateli byli jistě rybáři. V Kommandorgard, kdysi rybářské usedlosti z roku 1848, je umístěna expozice dánského Národního muzea. Dozvíte se z ní o životě ve zdejším kraji.

Ukotvěte své pohodlí v rekreačních domech Dánska

Jih ostrova patří dvěma dechberoucím plážím, kde si měří své síly s větrem a vlnami jachtaři a jachtaři na kolečkách. Oblíbená je jízda na vozíku taženým na laně padákem, kiteboarding a jiné adrenalinové sporty. Pláže poseté mušlemi s proklatě jemným pískem jsou součástí národního parku a rezervace. Najdete zde i romantická místa a prostor pro děti. Cestujte na ostrov Romo a pokračujte výletem na malebný Sylt, už německý ostrov. Dostanete se na něj pomocí trajektu průlivem Listerdyb. Vytvořte si chvíle plné něhy, pohybu i relaxace v rekreačních bytech v Dánsku. Podívejte se na zdejší přístav, Dračí festival, kostel sv. Clemense, nakupujte a užívejte si báječných specialit v restauracích.