Dovolená na ostrově Romo, pobyt v Dánsku

Bolilmark – rodinná dovolená na dánském ostrově Rømø

Není divu, že mnozí turisté prahnou po dokonalé rekreaci v evropských zemích! Každičký stát vznešeného kontinentu má své priority. Na dovolené v Dánsku od NOVASOL poznáte přírodní divy, nádherné písečné pláže i autentickou atmosféru malebných vesniček. Díky rekreačním domům Bolilmark naberete nové síly do náročných pracovních dní. Vstupte do světa pohodlí a nechte se unášet mořským vzduchem ostrova Rømø. Pronajměte si chalupy s pěkným výhledem na krajinu v přátelském prostředí, kde vás nebude nikdo rušit. Proč se protloukat na pláži mezi tisícovkami dalších turistů, když to jde prostě jinak. Tato lokalita je ideální pro rodiny s malými dětmi a seniory.

Honem do komfortních vil u moře

Ubytujte se v moderně řešených prázdninových domech od NOVASOL v Bolilmark. Vezměte s sebou kamarády i zvířecího mazlíčka. Dánsko je ke psím miláčkům velmi přívětivé. Mnohé pronájmy se pyšní saunou, vířivkou, kabelovou televizí, podlahovým vytápěním, hezkou kuchyní, koupelnou a ložnicí. Relaxujte na terase s grilem a ohništěm, užívejte si s dětmi na houpačce a pískovišti. Propadněte pohodlí letních domů a vyrazte do Bolilmark kdykoliv se vám zamane. Letovisko najdete jen dva kilometry od Römödamm, který spojuje ostrov s pevninou. V blízkosti se nachází u pláže Lakolk, která je proslulá po celém Dánsku a zároveň ji vyhledávají pro svou čistotu turisté z celé Evropy.

Přijměte pozvání do apartmánů Dánska

Ať už jste zastánci koupání v moři anebo se raději věnuje vodním sportům, jste na správném místě. Pronajměte si domek ve skandinávském stylu a prožijte nepopsatelné chvíle blaha díky NOVASOL. Ostrov je rovněž rájem rybářů, kteří si zde mohou ulovit platýsovité ryby, makrelu anebo Meerforrellen. NOVASOL se věnuje pronájmům prázdninových domů Dánska na 40 let, proto věřte odborníkům. Oddejte se senzačním radovánkám ve vodě i na suchu. Malé i velké pobaví jízda na koni, cykloturistika, jachting, kite surfing, pěší turistika, diskotéky a prohlídka impozantní přírody.