GOLF, volný vstup na ostrově Romo

Ulehněte do skvostných apartmánů

Arrild Ferieby – rodinná dovolená na ostrově Rømø

Už máte dost nudy a toužíte po exkluzivní rodinné rekreaci v Evropě? Už na nic nečekejte a vyrazte s celou rodinou na dovolenou do Dánska! Právě zde narazíte na pěkné prázdninové domy Arrild Ferieby. Ubytujte se v luxusních pronájmech, zapomeňte na každodenní starosti a prožijte unikátní letní dobrodružství. Naplánujte si relaxaci pro malé i velké výletníky. Rekreační byty jsou zasazeny do nádherné přírody a přitom nepostrádají vymoženosti moderní techniky. Vstup domácím mazlíčkům v mnoha případech povolen. Co více si přát? Snad ještě výbornou dostupnost k největším dominantám oblasti, houpačku, pískoviště a lehátka na terase.

Dovolená a ubytování v Dánsku

Jen si představte, že dvacet minut jízdy autem od Rømø najdete přívětivou prázdninovou vesnici Arrild Ferieby. Chaty a chalupy různých velikostí jsou roztroušeny po celém letovisku. Zábava začíná na 3 velkých hřištích, u minigolfu, tenisu a plážovém volejbalu. Děti uhrane gigantický bazén, veliký tobogán a dospělé solárium, sauna a whirlpool. Získejte volný vstup do vodního světa anebo se věnujte golfu jako pravé celebrity. Severně od Arrild Ferieby leží golfové hřiště. Mužské pohlaví uspokojí velkolepé podmínky pro rybaření. Je libo ulovit pstruha duhového v potoce anebo vyjet na loďce na jezero? Milovníci kultury si přijdou na své při prohlídce 23 kilometrů vzdáleného města Ribe.

Komfort letních domů Dánska nezná hranice

Rodiny s malými dětmi nesmí minout Legoland v Billundu, Givskud ZOO a další zábavné atrakce, samozřejmě jak jinak než se slevou na vstupné díky NOVASOL! Pohleďte na krásu Wadden Sea a pozorujte houfy létajících ptáků. Wattenmeerforum je unikátní oblastí, kde spočívají mnohé druhy vzácného ptactva. Pište si, že podívaná stojí za to! Už jste někdy viděli 250 000 špačků vylétat v jednom hejnu při západu slunce? Oddejte se radovánkám na písečných plážích, rybařte v jezerech, vyzkoušejte trasy pro cyklistiku, skotačte na dětských hřištích či tobogánech a večer si pochutnejte na pečínce z grilu. Hrajte minigolf i golf na upraveném hřišti, procházejte se krásnými lesy a nakonec ulehněte do přepychově zařízených rekreačních domů Dánska.