search

Dovolená v Kongsmark

Kongsmark – relaxační dovolená v jižním Dánsku

Ubytování na ostrově Sjaelland, chaty v Dánsku

Potřebujete si pořádně odpočinout, vypnout a relaxovat v komfortním rekreačním domě od NOVASOL? Podívejte se na pestrou paletu nabídek a rozhodněte se pro dovolenou v Dánsku. Právě zde najdete nejkrásnější letní domy Kongsmark. Pláže s jemným pískem, vodní sporty, příroda na dosah ruky a poznání mystické historie. Uvelebte se v chalupě, která skýtá dokonalou turistickou vybavenost. Ať už se oddáte pohodlí letních domů s výhledem na moře anebo se ubytujete v chatách s krbem, saunou a vířivkou, vždy budete naprosto spokojeni. Už na nic nečekejte a vydejte se vstříc žhavému prázdninovému dobrodružství v Dánsku.

Senzační nabídky apartmánů

Pro všechny milovníky koupání a sportovních činností jsou připraveny pronájmy od NOVASOL v Kongsmark. Písečné pláže se rozléhají v jihozápadním Zélandu. Rekreační letovisko najdete ve městě Kirke Stillinge, pouhé tři kilometry od Velkého Beltu a 12 kilometrů od historického města Slagelse. Pokud toužíte po klidné relaxaci u moře, máte před sebou jasného favorita. V Kongsmark se potěšíte dlouhými procházkami podél pobřeží, okusíte rybářské speciality místních restaurací a prožijete romantické chvíle v kavárnách. Tato destinace je dokonalá pro rodinnou dovolenou, sportovní pobyt i poznání prehistorických památek. Určitě si zamilujete zdejší krajinu, písečné duny a pláže jako malované.

Prázdninové domy Dánska vás ihned uchvátí

Jižní Zéland ohromí všechny věkové generace a milovníky přírody. Podívejte se do ptačí rezervace a kochejte se pohledy na létající houfy ptáků. Na pláži se věnujte windsurfingu, sportovním činnostem a pěší turistice. Pobřeží krále Marka je vhodné k rybaření. V Korsor Golf si na své přijdou i golfisti. Vydejte se do města Slagelse, navštivte jeho regionální muzeum anebo zavítejte do vikinské tvrze Trelleborg, která vás ohromí svým tajemnem. Určitě vás uchvátí kostel sv. Michaela z roku 1300 a překrásný kostel Panny Marie. Objednejte si rekreační domy Dánska a naberte nové síly do každodenních povinností.