Dovolená na pláži Kongsmark

Ubytování na ostrově Sjaelland, chaty a chalupy v Dánsku

Neustále sníte o báječné evropské relaxaci, ale nechce se vám do tradičních rekreačních oblastí? Vyzkoušejte dovolenou v Dánsku! Ubytujte se v prázdninových domech Kongsmark a prožijte magické chvíle se svou rodinou a přáteli. Nádherná přírodní krajina vás odpoutá od každodenních starostí a načerpáte novou vitalitu. Najděte si ideální rekreační chalupu, která vám nabídne neskutečné chvíle romantiky, blaha a odpočinku. Možná se vám zalíbí rybářská chata anebo pronájem se saunou, vířivkou a noblesním výhledem na moře. Ukořistěte skvělé ceny letních domů, koupejte se v moři, provozujte vodní sporty, rybařte a toulejte se po dlouhých kilometrech písečných pláží.

Apartmány se známkou kvality

Přibližte se svému snu a pronajměte si vily u moře Kongsmark. Jižní Zéland je populární dovolenkovou destinací. Zaujme nekonečnými plážemi táhnoucími se od Naestvedu až po Korsor. Vždy se můžete spolehnout na své soukromí a přitom budete prožívat radovánky ve dne i v noci. Poznejte významná letoviska a jejich dominanty. Podél celého pobřeží se nacházejí půvabné rekreační domy. Oceníte blízký přístup k moři a na pláž Kongsmark. Zahrajte si plážový volejbal, vyzkoušejte windsurfing, koupejte a stavějte s dětmi hrady z písku. Za zmínku stojí výhled na Big Belt, tomu prostě neodoláte. Těšte se na pozorování západů slunce i na dechberoucí útesy.

Chalupy Dánska jsou právě v kurzu

Určitě si zamilujete věž Goose ve městě Vordingborg, středověké památky, romantické uličky a stylové restaurace nabízející lahodné pokrmy z mořských plodů. V každém městě a vesnici na vás dýchne atmosféra dávných časů. Naestved i Skaelskor jsou ideálním příkladem kulturního života, nakupování a slastného nic nedělání. Tuto oblast si oblíbí i rybáři, určitě se jim zalíbí úlovek pstruha, štiky a tresky. Všechny generace budou nadšeny z pozorování ptactva v přírodní rezervaci. Jen kousek od pláže se tyčí Trelleborg, starý vikinský hrad, kde se konají výstavy a všemožné kulturní akce. Ubytování v soukromí Dánska od NOVASOL vás vždy překvapí něčím nespoutaným.