search

Dovolená v Lakolk

Pobyt na ostrově Romo, ubytování v Dánsku

Lakolk – vyrazte na dovolenou na dánský ostrov Rømø

Rádi byste si užili sluníčka, koupání v moři, dlouhých procházek po písečných plážích, sportovních aktivit a vzrušujícího nočního života? Dopřejte si dovolenou v Dánsku a rezervujte si komfortní rekreační domy Lakolk na ostrově Rømø. Proč stále jezdit na stejná místa, když je Evropa tak rozmanitá a plná zábavy? Jak byste byli spokojeni s krásnou vilou u moře, která je plně vybavená podle představ nejnáročnějšího turisty? Coby kamenem dohodil se rozprostírá překrásná písečná pláž. Prázdninový dům je vybaven pěknou kuchyní, ložnicemi, koupelnami. Prostorná terasa se zahradním nábytkem a zelení slouží jako jedinečné místo relaxace.

V apartmánech máte pohodlí zaručeno

V turistickém městě Lakolk nacházejícím se v západní části ostrova Rømø naleznete unikátní podmínky pro odpočinek celoročně. Tento resort je jednou z nejstarších turistických oblastí, historie sahá až do roku 1895. NOVASOL představuje prima ubytování v soukromí v různých velikostech, cenových relacích a vybavenosti. Přijďte si vybrat svůj rekreační byt a nasávejte zdravý mořský vzduch. Zdejší atmosféra je nepopsatelně přívětivá. Celé letovisko je nabito atrakcemi a zábavou všeho druhu. Největší dominantou je však 15 kilometrů dlouhá písečná pláž sloužící pro rozmanité sportovní i wellness aktivity. Lakolk je prostě ideální lokalita pro strávení rodinné, romantické, sportovní dovolené.

Rezervujte si chalupy Dánska za příjemné ceny

Ať už milujete koupání v moři, vodní sporty, pěší turistiku mezi vřesovišti a dunami či jízdu na horském kole, máte skvěle vykročeno. Každý rok se zde koná adrenalinový kite festival, vždy první víkend v září. Vyjeďte si na koni a poznejte dechberoucí krajinu z jiné perspektivy. Wattenmeerforum byl v roce 2014 zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Nahlédněte do světa ptactva a objevte nevídané druhy fauny i flory. Město je prošpikováno restauracemi, obchody, kavárnami a nákupním centrem. Podíváte se na různé druhy řemesel a večer zavítáte do hospůdky anebo na diskotéku. Objednejte si chaty a chalupy Dánska a nahlédněte pod pokličku půvabů ostrova Rømø.