Prázdninové domy na ostrově Romo

V letních domech naberete nový dech

Vyjeďte na dovolenou do Dánska na ostrov Rømø

Prahnete po neokoukané rekreaci v Evropě? Láká vás vůně nepoznaných dálek, slunění na písečné pláži, dosažitelnost kulturních i sportovních akcí anebo přitažlivost přírodních drahokamů? V tom případě si naplánujte dovolenou v Dánsku a vydejte se do rekreačních domů Rømø. Magií překrásného ostrova budete na první pohled okouzleni. Pronajměte si komfortní letní pronájmy, které splňují nároky i zcestovalého turisty. NOVASOL představuje nabídku exkluzivních prázdninových chalup pro rodiny s malými dětmi, útulné apartmány, rybářské chaty i vily s výhledem na moře. Vždy počítejte s terasou, jež nepostrádá zahradní nábytek a místo pro grilování.

Ubytování v Dánsku

Vstupte do světa příjemného ubytování od NOVASOL v různých standardech. Nejinak tomu není i na ostrově Rømø. Lenošte na písečné pláži anebo na terase svého pronájmu. Skotačte s dětmi na pískovišti a houpačkách a večer se uvelebte u krbu. Vydejte se na jeden z nejatraktivnějších ostrovů Dánska a vyplňte si sen o relaxační dovolené. Na Rømø si budete připadat jako v ráji na zemi. Rázem se ocitnete v pohádkové krajině, ale přitom budete jen kousek od vymožeností moderního světa. Ostrov spojuje s pevninou přehrada dlouhá 9 kilometrů a najdete ho při pobřeží Jižního Jutska. Největším lákadlem je Wadden Sea oplývající průzračně čistou vodou a panenskou přírodou.

Honem do útulného ubytování Dánska

Jakmile se nabažíte lenošení na písečných plážích a vodních sportů všeho druhu, sedněte na kolo a poznejte přátelskou atmosféru autentických vesniček Tønder, Ribe a Møgeltønder. Objednejte si prázdninové pronájmy v pravý čas a relaxujte na nejdelší a nejširší pláži Evropy. Velikán měří 12 kilometrů a je široký 3 kilometry. Zde se nabažíte plachtění i surfování. Jako turisté jistě neodoláte nakupování v Lalolku a výletům na ostrov Mandø. Možná vás osloví i vyjížďka na německý Sylt. Navštivte Rybářské a námořnické muzeum v Esbjergu a zastavte se s dětmi v Legolandu v Billundu. Využijte kilometry značených cyklistických tras a propadněte perlám Wadden Sea. Chaty a chalupy v Dánsku jsou pro vás připraveny kdykoliv si zamanete.