search

Dovolená v Sønderstrand

V apartmánech si skvěle odpočinete

Rømø – úchvatná dovolená na pláži Sønderstrand

Člověk by se měl podívat v životě na nejrůznější místa Evropy. V tomto vám pomůže NOVASOL a její nabídky rekreačních domů. Pokud jste již nesyceni pobyty ve známých lokalitách, vyzkoušejte dovolenou v Dánsku. Objednejte si apartmány Rømø a prožívejte s rodinou nejkrásnější chvíle života. Proč si nedopřát něco výjimečného? Ubytujte se v přímo na překrásné pláži Sønderstrand, která patří k prvotřídním oblastem ostrova. Možná se vám zalíbí vilka u moře s vířivkou, saunou, pěknými ložnicemi, krbovými kamny, moderně řešenou kuchyní, terasou s výhledem na krajinu a zahradním nábytkem. Počítejte s místem pro grilování, ohništěm, lehátky, dětskou houpačkou a pískovištěm.

Ubytování na ostrově Romo, chaty a chalupy v Dánsku

Ať už cestujete na ostrov s rodinou, přáteli anebo domácím mazlíčkem, vždy máte vyhráno. Rømø leží v Severním moři v jihozápadní části Dánska. S pevninou je spojen 9 kilometrů dlouhou pevninskou hrází. Patří mez 5 fríských ostrovů při pobřeží Jutska. Prospěje vám zdejší blahodárný vzduch, sportovní vyžití i četné možnosti wellness programů. Rozhodněte se pro rekreaci na pláži Sønderstrand, která se pyšní překrásným pískem a hodnotnou velikostí. Právě zde si přijdou na své milovníci letních radostí, koupání, potápění i jachtingu. Ihned na první pohled vás přivítá wattové moře, které vybízí k poznání klenotů přírody. Pokud chcete uskutečnit očistu duše, vypravte se právě sem!

Vzhůru za pohodlím chat Dánska

Půvabná pláž se nachází mezi borovicemi, dunami a divukrásnou přírodou v jižním cípu ostrova. Nemusíte se bát, že se budete lepit na ostatní turisty, zde je místa dost! Vyzkoušejte jízdu na buggykiting, tříkolovém vozidle, které je taženo drakem. Pokud milujete koupání, opalování a romantické procházky, je rozhodnuto. Malebný ostrov je poset pěknými městečky, nejvíce vás zaujme Tønder, Ribe či Møgeltønder ležící při západním pobřeží. Ženy potěší pestrá možnost nakupování v Lakolku. Rezervujte si elegantní rekreační domy v Dánsku a konečně se vám splní sen o pohádkové dovolené. Dlouhé písečné pláže se postarají o nezaměnitelnou atmosféru, která vás bude provázet po celou dobu pobytu.