Vyzkoušejte ubytování v prima stylu - dovolená a chaty  v Dánsku

Hurá na rodinnou dovolenou na dánský ostrov Rømø

Rádi byste se podívali do evropské destinace, která je ponořena do tajů a magnetů přírody? Zbožňujete sportovní aktivity všeho druhu a nepohrdnete ani bujarým nočním životem? Vsaďte na dovolenou v Dánsku a honem si pronajměte letní domy Rømø vybavené pro vaši bezstarostnou rodinnou, sportovní či romantickou rekreaci! Toužíte po pobytu na čerstvém vzduchu v blízkosti panenské přírody? Mrkněte na jedinečnou nabídku prázdninových pronájmů od NOVASOL. Jsou pro vás připraveny chaty všech velikostí. Vybírejte podle ceny, dostupnosti anebo vybavenosti. Jedno vám můžeme garantovat, s NOVASOL se dočkáte úspěchu v každém případě.

Ubytování v Dánsku

Prahnete po nevšední rekreaci u Wadden Sea, tak vkročte do kouzelného světa ostrova Rømø. Nachází se v Severním moři a skýtá velké množství klenotů přírody, fauny a flory. Není divu, že je tento skvost zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Koupejte se na největší pláži Evropy, která je vyhledávaným centrem odpočinku. Ostrov Rømø vybízí ke sportovním aktivitám všeho druhu. Uspokojí milovníky jachtingu, surfování i koupání. Suchozemští sportovci přijdou na chuť cyklistice. Využijte skvělých výhod a pronajměte si jízdní kolo dle svého výběru. Pro děti nepotřebujete brát s sebou sedačky, i ty jsou k dispozici. Objednejte si vše on-line z pohodlí domova!

Zábava v apartmánech Dánska je tady!

Nechte se unášet poklady Jutského ostrova omývaného Severním mořem, a cestujte po okolních ostrůvcích. Vyzkoušejte jachting s vlnami i jachting na kolečkách, jízda na vozíku taženým lanem za padák láká dobrodruhy i odvážlivce. Lenošte s dětmi na písečných plážích a stavějte hrady z písku. Průlivem Listerdyb doplujete až k německému ostrovu Sylt. Chvíle nudy zažene zábava v zábavních parcích Legoland v Billundu a Sommerland Syd. Udělejte dětem radost a připravte jim program nabitý dobrodružstvím. V rekreačních domech Dánska máte jistotu, že se vše povede na výbornou. Cestujete s domácím miláčkem? Věřte, že i pro vás se najdou přátelské pronájmy se vším všudy.