search

Dovolená v Blokhus

Prázdninové domy v Dánsku

Senzační letní dovolená v Dánsku

Hledáte parádní lokalitu pro dovolenou v Dánsku? Což takhle ubytování v soukromí Blokhus? NOVASOL nabízí dechberoucí pronájmy v Severním Jutsku. Podívejte se na cenově zajímavé rekreační chaty, které se postarají o klidný a přitom komfortní ráz relaxace. Kde jinde si výborně odpočinout, než na písečné pláži obklopeni panenskou přírodou. Díky NOVASOL si vykouzlíte unikátní ubytování pro všechny věkové kategorie. Vyhledejte si komfortní vybavení, útulné prostředí a přátelskou atmosféru. Jen si představte, jak relaxujete na lehátku u pláže svého prázdninového domu a popíjíte osvěžující drink. Malé děti ocení přístup k moři a dospělí rozmanitost volnočasových aktivit.

Senzační nabídky letních domů za super ceny!

Chaty a chalupy v severním Jutsku, ubytování Dánsko

Jste vášnivými sportovci anebo hledáte klidné místo pro svou rodinu? V obou případech v Blokhus uspějete. Malé městečko leží na severo-západním pobřeží Jutského poloostrova. Patří mezi velmi žádané turistické lokality. Lidé si zde objednávají letní domy s předstihem jednoho roku, zdejší krajina a pláže jsou prostě dokonalé. V Blokhus jsou pro vás připraveny oslnivé pláže s bílým pískem a dunami. Pláže oceněné Modrou vlajkou zajišťují maximální kvalitu vody i služeb cestovního ruchu. Počítejte s plavčíkem, který hlídá prostor bedlivým okem. Narazíte na zmrzlinový stánek, kavárnu i toalety. V létě se zde konají koncerty a další sportovní i kulturní akce.

Vrhněte se za pohodlím ubytování Dánska

Jste okouzleni vysokými dunami? Vydejte se do Blokhus Dune Plantation a obdivujte nezkrotnou pokrývku bílého písku. Půvabné letovisko je jako stvořené pro strávení rodinné dovolené. Na každém kroku naleznete dětská hřiště a místa pro piknik. Sílu poznání zajistí naučné stezky, které lze zdolat na kole či pěšky. Když už vás omrzí lenošení na pláži a koupání v moři, navštivte zábavní park Fårup Sommerland. Tep historie a vír velkého města, pocítíte v Aalborg. Stavějte hrady z písku, oddejte se poznání v muzeích, zahrajte si golf a rybařte. Pohodlně se usaďte na terase svého letního domu Dánska a pozorujte dechberoucí západ slunce.