Prázdninové domy v Blokhus

Pobyt v severním Jutsku, ubytování Dánsko

Relaxační dovolená v Dánsku? Blokhus a Løkken

Konečně jste si vybrali v pestré nabídce rekreačních domů v Dánsku  to pravé ořechové? Určitě jste měli těžké rozhodování! Letní domy Blokhus a Løkken, to je modré nebe nad hlavou, pláže s Modrou vlajkou, kulinářské perličky, sportovní aktivity a noční život v plném proudu. Zkrátka dovolená v Dánsku podle vašeho gusta. Pokud máte zájem o útulné ubytování v soukromí od NOVASOL, zaměřte se na pronájmy u moře. Mnohé z nich se nacházejí od pláže coby kamenem dohodil. Nabízejí místo pro grilování a výhled z prostorné terasy. Cestujete s domácím mazlíčkem, žádný problém, hledejte chalupy označené symbolem pet či pet friendly.

Dovolená v severním Jutsku

V Dánsku je nádherně po celý rok. Ať je léto nebo zima, vždy budete spokojeni. V Nr. Lyngby a Lonstrup si užijete dlouhých procházek, rybaření. Severní část této země je osázena drahokamy historie, kulturními, sportovními a wellness radovánkami. Máte naplánovaný výlet do Blokhus anebo jste se rozhodli pro pozoruhodné Løkken? Stihnete poznat dominanty obou měst, nacházejí se jen 15 kilometrů od sebe. Blokhus vás zláká svým širokým pobřežím, proto je atraktivní dovolenkovou destinací. Oceníte pravidelnou autobusovou dopravu do Aalborgu. Vesnice se pyšní jedním z nejstarších záchranných klubů v Severním Jutsku, což mapuje muzeum. Rodiny s malými dětmi zaujme zábavní park Fårup Sommerland nacházející se asi 6 kilometrů d města.

V apartmánech Dánska budete jako v bavlnce

Úžasné prázdninové aktivity nabízí i malé město Løkken, které leží na Skagerraku. Tato rybářská vesnice a populární resort oplývá 19 kilometrů dlouhou a širokou pláží do Rødhus. Skagen a Lønstrup doplňují atraktivitu městečka. Najdete zde četné obchůdky, kavárny restaurace. Užívejte si jízdu na kole, pěší turistiku, rybaření. Pronajměte si rekreační domy Dánska a propadněte magii čerstvého vzduchu, nekonečně dlouhých pláží, rybaření, poznání kulturních hodnot a nočnímu reji! Naplánujte si rodinnou dovolenou, pobyt se psem, romantickou či sportovní rekreaci s NOVASOL a těšte se na spoustu zajímavých slev a bonusů!