search

Dovolená v Klitmøller

Báječný odpočinek v Klitmøller a Vorupor

Ubytování v západním Jutsku, chaty v Dánsku

Letní vedra milují především děti. Dospělí si jich už příliš neužívají. Pro starší občany představují horké letní dny doslova utrpení. Kde se o prázdninách alespoň trošku zchladit a přitom si užívat mořského klimatu a pohody v rybářských chatách v Dánsku? Severní moře, které omývá Voruper je jako stvořené pro rybaření a vodní adrenalinové sporty. Výlety ke žlutému útesu, kde se nachází snad miliarda ryb nabízí pastvu pro oči. Ženy budou nadšeny z obchůdků, kaváren, restaurací a děti z Akvária Severního moře. Strhující pohled na vlny bijící do útesů zajistí dechberoucí podívanou. Dovolená v Dánsku láká svými plážemi, které ocení hlavně surfaři.

Začněte si konečně užívat v apartmánech

Vorupor je stěžejním bodem pro návštěvu Národního parku Thy nacházejícího se při západním pobřeží Dánska. Zde si nadšení turisté vyzkoušejí na cestě za dobrodružstvím své síly s přírodou, kterou zde budou hrdě obdivovat. Západní pobřeží přitahuje svou divokou povahou a cennými druhy fauny a flory. Co si od ubytování v Dánsku přát víc? Ledová Havaj neboli pláže Klitmøller se rozléhá opět na západě. Nenajdete lepší podmínky pro surfování, windsurfing a kite surfing. Pro potěšení sportovců zde byl postaven klub, kde se naučíte adrenalinovým vodním sportům pod taktovkou zkušeného instruktora. Vesnice Lake Vandet je proslavena svými kurzy windsurfingu.

Probuďte své smysly v chatách Dánska

V Klitmøller, dokonalém přímořském resortu, kde se rozléhají překrásné pláže a chráněné krajinné oblasti, najdou klid a zábavu dospělí i děti. Jistě přijde vhod i cyklotrasa vedoucí přes Národní park Thy. Spanilou jízdou na kole budete proplouvat nepopsatelně božskou krajinou. Ponořte se do komfortu rekreačních domů v Dánsku a nasávejte svěží atmosféru vycházející z mořského klimatu. Písečné duny, obrovská jezera, ideální sportovní podmínky, nakupování a vřelost místních obyvatel přispějí k ničím nerušení dovolené, ať už s rodinou či kamarády.