Klitmøller a Vorupor se pyšní plážemi

Ubytování v soukromí v Dánsku

Oblast plná romantických míst na plážích, kde se nebudete mačkat s tuctem dalších turistů, to je dovolená v letoviscích Klitmøller a Vorupor. Hýčkejte své tělo v luxusních apartmánech v Dánsku. Držte se ruku v ruce a procházejte se po písečném koberci, který vás bude příjemně hřát. Vlny a vítr v zádech v bezprostředním doprovodu, to je Klitmøller. Rybářská vesnice, kde kotví člunky, z nichž jsou vykládány čerstvé ryby vám ukáže naprosto novou vidinu rybaření. Kraj surfařů, kde se konají závody světového měřítka pozvedne ze židle nejednoho sportovce i zvědavce. Sledovat, jak kouzelníci zápasí s mořskými vlnami, je dechberoucí zážitek.

Usaďte se v přepychových rybářských chatách

Pobyt v západním Jutsku, ubytování v Dánsku

Vesnička žijící v rytmu rybářských tradic a tradičního čistého způsobu života vítá turisty z celého světa. Chlubí se svými písečnými plážemi, které jsou pod neustálým dozorem plavčíka. Ten hlídá malé i velké plavce a surfaře. Vždy sledujte divokost vody a mořských vln. Zde se setkáte s adrenalinovým i klidným Severním mořem. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Dánsku. Vorupor uchvátí a překvapí svými kvalitními plážemi a službami. Rybářská vesnice a pláž Thorup je velkým přístavištěm plavidel. Tato pláž je útočištěm i kotvištěm rybářů. Další pěknou písečnou královnou je pláž v Agger. I zde se dočkáte vynikajících podmínek pro letní rekreaci.

Rezervujte si ubytování v soukromí Dánska

Pěkné podmínky pro koupání i rybaření nabízí pláž Grønnestrand. Písečná pláž s oblázky je milována hlavně dětmi. Poblíž Green Beach je pěkný větrný mlýn obklopený vřesem. Lild Strand splňuje kompozici pro plavce, sportovce i rybáře. Snad jen pozor na spodní proudy, které působí velkou silou. Písečná pláž se pyšní čistou vodou. Kollerup Strand je písečná pláž s častým výskytem kamenů, oblázků. Je porostlá trávou. Je ideání ke koupání, vodním sportům, ale i k rybaření. Pozorujte západ slunce a ochutnejte sílu romantiky. Od Kollerup Strand do vedlejší pláže Grønnestrand je prostor vyhrazen pro nudisty. Ubytujte se v chatách v Dánsku a vytvořte si podmínky pro nevšední dovolenou.