Pobyt v severním Jutsku, chaty a chalupy v severním Jutsku

Prázdninové domy v Dánsku

Vzrušující dovolená v Dánsku na Lild Strand

Máte v hledáčku rodinnou dovolenou v Dánsku? Máte skvělý nápad a my pro vás skvělý tip! Vydejte se do famózní krajiny Severního Jutska a pronajměte si půvabné letní domy Lild Strand. Ve zdejším prostředí se budete cítit jako ryba ve vodě. Přijdete na chuť koupání, opalování, lenošení na pláži i sportovnímu odpočinku. Pronájmy NOVASOL rozmístěné po celé Evropě vám zpříjemní chvíle prázdnin a vytouženého volna. Pakliže už nemáte dostatek sil zvládat každodenní stres a shon, je čas na parádní rekreaci anebo prodloužený víkend. Úsměv na tváři a příliv svěží energie vám vyčarují úchvatné luxusní vily s výhledem na božskou krajinu, moře i hory.

Objevte kouzlo pohody v apartmánech

Jste nadšenci sportování a milujete dlouhé pěší túry po lesích, kolem pobřeží a v dunách? Dejte přednost rekreaci v Severním Dánsku, kde se snoubí čistota přírody, moře a četnost historických klenotů. Poznejte sílu starých zvyků, přátelské objetí místních obyvatel, kouzlo historie a nádheru všudypřítomných lesů a jezer. Nejvíce vás ohromí Lild Strand, pláž a rybářská vesnička na Skagerraku ležící asi 5 kilometrů západně od Bubjerg v Thy. V této lokalitě snů se zastavil čas. Naleznete zde nejen úžasná místa ke koupání, ale hlavně dechberoucí ruku majestátné přírody. Jihozápadní Lild Klitplantage vám dopřeje duny, vřesoviště, louky, jehličnatou záplavu stromů a jezírek.

Komfortní ubytování Dánska nemá konkurenci!

Úžasem budete obdivovat lodě kotvící přímo na pláži. Putujte podél Lild Klitplantage, která vás upoutá dunami s vřesovišti, smíšenými lesy, jezery a rákosovou záclonou. Asi 30 kilometrová pláž vás dostane dunami a čistou vodou. Projděte se po značených stezkách, poslouchejte cvrlikání ptáků a pozorujte západy slunce ze strmých skalních útesů. Klidné místo pro vaši rekreaci není jen ve vašich snech. Rozhodněte se pro senzační ubytování v soukromí s vlastním bazénem a saunou anebo příjemnou chatu Dánska! Užívejte si svěží koupání, odpočinkové opalování anebo vyzkoušejte surfování. Děti ocení hrátky v písku a dospělí romantické procházky mezi dunami, vřesovišti a jezery.