search

Dovolená v Løkken

Vaše šťastná karta na dovolené v severním Jutsku

Chaty v severním Jutsku, chalupy v Dánsku

Snad každý z nás touží po příjemném odpočinku u moře, v objetí přírody a tajemné vůně historie. Vsaďte na dovolenou v Dánsku a věnujte se relaxaci dle svého gusta. Prázdninové domy Løkken se postarají o pohodlí, moderní vybavení a dosažitelnost oblíbených výletních míst. Pokud hledáte perlu pobřeží Severního Jutska, máte eso v rukávu! Vložte svůj zasloužený odpočinek do rukou profesionálů NOVASOL. Všechny rekreační domy poseté po celé Evropě si prohlédněte on-line. Díky přehledným nabídkám se vám dostane skvělé péče. Jestli dáte přednost tradičnímu ubytování v soukromí s krbem, prázdninovému domu s vlastním bazénem anebo velké chatě vhodné pro početnější skupiny výletníků, záleží pouze na vás!

Letní domy si vás omotají kolem prstu

Věřte, že si Severní Jutsko ihned zamilujete. Vřele vás uvítá a nadchne svými poklady. Novou energii načerpejte na plážích posetých bílým pískem. Věnujte se plavání, skotačení v pěnivých mořských vlnách a stavění hradů z písku. Výjimečné pláže Dánska vás okamžitě naplní blahem. Romantiku krajiny ocení zamilovaní při procházkách po malebném pobřeží. V Løkken se nudit nebudete. Město vás omámí svými magickými uličkami, které jsou lemované žlutými domy. Počítejte s venkovním posezením, kavárnami, restauracemi. Půvabná pláž je coby kamenem dohodil. Zažijete aktivní dovolenou v Dánsku, nakupování, fine dining, kulturní akce, sílu umění a plážovou atmosféru vhodnou pro rodinnou relaxaci.

Naplánujte si ubytování Dánska ještě dnes!

Široká pláž vyzývá k vodním sportům i lenošení na písečném koberci. Modrá vlajka se postará o výbornou turistickou vybavenost a křišťálově čistou vodu. Procházejte se po pláži a vychutnávejte si zmrzlinu i pokrmy z čerstvé ulovených ryb. Pokud se zajímáte o historii, prohlédněte si bunkry z 2. Světové války. Jistě vás nadchnou galerie, muzea a rybářské boudy. Obdivujte maják Rubjerg Knude Fyr a těšte se na neodolatelné výhledy. Přitažlivost zdejší krajiny je nezištná. Věnujte se rybaření, jízdě na kole, procházkám, výletům lodí, paraglidingu či stavění hradů z písku. Celoroční zábavu obstarají festivaly hudby a koncerty. Díky rekreačním domům Dánska budete poblíž nejlepším plážím a přírodním divům.