Rekreační domy v Løkkenu

Prázdninové domy v Dánsku

Dopřejte si dovolenou v Dánsku v Løkken

Přitahují vás dlouhé pláže poseté bílým pískem a burácení vln? Vyrazte na dovolenou do Dánska a odměňte se nezapomenutelnými okamžiky zábavy. Díky rekreačním chatám Løkken se vám dostane maximální péče. Pokud jste ještě nikdy nenavštívili Severní Jutsko, dejte mu šanci. Tato oblast je vhodná pro odpočinek v rodinném tempu. Pronajměte si perfektní ubytování v soukromí na míru svých požadavků. Elegantní rekreační objekty od NOVASOL na vás čekají v plné své kráse. Jsou k dispozici v mnoha velikostech a cenových nabídkách. Možná toužíte po luxusní vile na pláži anebo stylové chatě s vlastním bazénem a saunou, v obou případech máte vyhráno! Pohodlné ubytování se nachází blízko moře, lesa anebo historických perel.

Zakousněte se do komfortu apartmánů

Ubytování v severním Jutsku, Dánsko

NOVASOL nabízí tisíce pronájmů po celé Evropě. Samozřejmě nezapomíná ani na nádherné Dánsko. Oblast Severního moře vás přivede k transu. Jestliže milujete dlouhé procházky božskou přírodou, koupání a skotačení s dětmi v mořských vlnách, máte jedinečnou příležitost na úspěšnou dovolenou. Sportovní aktivity, výlety lodí a adrenalinové zážitky na sebe nenechají dlouho čekat. Dovolená v Løkken, to je pohoda, klid, soukromí a nikdy nekončící zábava v moři na suchu. Díky fantastické přírodě Severního Jutska přijdete na nové myšlenky. Toto přímořské město vám daruje vše, co od rekreace čekáte. Procházejte se malebnými uličkami, které jsou obklopené žlutými domy, kavárnami, obchody a restauracemi anebo zamiřte na molo a vychutnejte si sladkou zmrzlinu.

Dejte přednost moderním chatám Dánska

Jste milovníci pokrmů z čerstvých ryb? Zde si dopřejete pravou chuť moře. O chvíle romantiky se postará posezení v kavárnách a procházky po pláži. Perfektní koupání zaručují pláže označené Modrou vlajkou. Chlubí se jemným bílým pískem a bunkry pocházejícími z 2. Světové války. Zábava na ulicích se nese v rytmu hudby, tance a umění po celý rok. Podívejte se na majestátný maják Rubjerg Knude Fyr a odevzdejte se pěší turistice a jízdě na kole dechberoucí krajinou. Zaměřte se na zábavní parky, zoologické zahrady, přírodní i kulturní akce. Objednejte si letní domy Dánska a budete nablízku Fårup Sommerland, Aalborg ZOO, Nordsøen Oceanárium v ​​Hirtshals anebo Jesperhus Feriepark v Mors.