Ubytování v soukromí v Dánsku

Nevšední dovolená v Dánsku 

Nebojte se vzácné dovolené v severním Jutsku a vykročte za dobrodružstvím a pohodou. Pokud hledáte ideální ubytování v Dánsku, vyhledejte si unikátní nabídky rekreačních domů v severním Jutsku. Mezi nejlepší kandidáty patří oblast Severní Jutsko, kde se nacházejí půvabné prázdninové domy Lønstrup. Plánujete rodinnou dovolenou v Dánsku a potřebujete rekreační objekt pro větší skupinu osob? Žádný strach. NOVASOL nabízí ubytování v Dánsku pro zamilované páry, velké rodiny i početnější karavan výletníků. Podívejte se na perfektní prázdninové domy v severním Jutsku nacházející se v zalesněných oblastech blízko pobřeží Severního moře a jistě budete spokojeni.

V pěkných apartmánech si dokonale odpočinete

Zůstaňte naladěni na vlnu skvělé idyly a vezměte útokem přírodní i historické dominanty Severního Jutska. Pozorujte rybářské lodě zakotvené přímo na pláži, obdivujte burácející vlny Severního moře a procházejte se po malebném pobřeží Lønstrup. Přidejte se k mnoha spokojeným návštěvám a postarejte se o nejlepší dovolenou v severním Jutsku ve svém životě. Rodiny s malými dětmi osloví pláže oceněné Modrou vlajkou, která je zárukou kvalitní zábavy a turistické vybavenosti. V útulných kavárnách a stylových restauracích si výborně odpočinete. Strandvejen v Lønstrup nabízí prohlídku sklářského, hrnčířského, klenotnického umění a navíc je oblíbeným místem herců, spisovatelů a skladatelů. S dětmi navštivte vodní svět s tobogány, hrajte fotbal a golf anebo se vydejte do Fårup Sommerland.

Vzhůru za komfortem letních domů Dánska

Honem za rekreací do přímořského města, které je rájem umělců a řemeslníků. Konají se zde zajímavé workshopy. Obdivujte famózní Rubjerg Knude, ruiny kostela Marup a vzrušující scenérie přírody. Drsný pohled zajišťuje maják tyčící se nad vysokými útesy a vítá turisty z celé Evropy. Jistě oceníte pochoutky z čerstvých ryb a zajímavé kulturní akce. Kdysi malá rybářská vesnice je nyní populárním turistickým resortem. Brouzdejte po pláži, jezděte na koni i na kole a navštivte vodní parky. Oceníte užitečné nakupování, archeologické naleziště a fantastické výhledy na nevyzpytatelné Severní moře. Vstupte do světa zábavy i dobrodružství a večer se k sobě přitulte v rekreačních domech Dánska.