search

Dovolená v Saltum

Dobrodružství na dovolené v Dánsku

Prázdninové domy v Dánsku

Dobrodružství a adrenalin, to je požadavek pro dovolenou v severním Jutsku! Ne všichni se jen chtějí válet u moře, koupat se v osvěžujících vlnách a opalovat se na pláži. Pěkné chalupy Saltum Strand mají připraveno spoustu zábavy, pohodlí a sportovních zážitků. Vydejte se do Severního Jutska, které vás zavede do bran nekonečných radovánek. Máte v plánu nevšední rekreaci poblíž moře a nezkrotné přírody? Usoudili jste, že je třeba vyrazit na čerstvý vzduch? Napojte se na vlnu dobré nálady a prima nápadů. Díky rekreačním objektům NOVASOL zažijete na své dovolené v Dánsku maximum. K dispozici máte všemožné typy ubytování v příjemných cenových hladinách.

Relaxace v dokonalých chatách

Ubytování v severním Jutsku, chaty a pobyt v Dánsku

Kdo by se nechtěl zúčastnit rodinné idylky na jedné z nejkrásnějších pláží Severního moře. Jemný bílý písek, osvěžující koupání, sportovní aktivity, stavění hradů z písku a pouštění draka vám budou výbornými společníky. Saltum Strand je řazena k nejatraktivnějším plážím severní Evropy. Jakmile ji okusíte, už nebudete pochybovat. Dechberoucí pláž Saltum Strand leží u stejnojmenného malého města s necelými 700 obyvateli v Vendsyssel. Zajímavé městečko leží 6 kilometrů východně od Severního moře a 6 kilometrů severně od Pandrup. Impozantní město Aalborg je vzdáleno pouhých 33 kilometrů. Prostě senzační lokalita a výchozí bod pro vaše výlety.

Zastavte se v úžasných apartmánech Dánska

Nedaleké město Pandrup vás osloví nádhernými historickými stavbami. Za povšimnutí stojí radnice s vysokou kovovou plastikou, 13 metrů. V Aalborgu spatříte klenoty architektury, navštívíte muzea a galerie, odreagujete se v restauracích i barech. V přímořském letovisku Blokhus si odpočinete na plážích označené Modrou vlajkou a zúčastníte se letních koncertů. Turistická vesnice je rájem letních dovolených. Přitahuje svou vzdáleností, 4 kilometry, od zábavního parku Fårup Summerland. Kolotoče, horské dráhy, vodní svět a pohádková atmosféra, to jsou zdejší dominanty. Díky NOVASOL můžete získat slevu v Dánsku na vstup do tohoto velkolepého království nikdy nekončící zábavy. Luxusní vily, chaty a rekreační domy Dánska mají pestré výhody!