Pronájem chaty ve Skagen

Atraktivní dovolená v Dánsku? Navštivte Skagen!

Ohromte svou rodinu neokoukanou dovolenou v Dánsku! Proč se trmácet za dalekými drahokamy Evropy, když se před vámi rozkládá jedinečná paleta přírody a koupání.  Vydejte se do prázdninových domů Skagen a podlehněte jejich kouzlu. Čekají na vás radovánky v moři, tep umění a kultury, sportovní aktivity i pohodlí luxusních vil.

Hledáte ojedinělé ubytování v soukromí, které by uspokojilo náročné požadavky celé rodiny? Mrkněte na nabídky NOVASOL a zajistěte si maximální pohodlí za příjemné ceny. Počítejte s mnoha vymoženostmi, vlastním bazénem, krbem, saunou i snadným přístupem k moři. Vsaďte na dlouholeté zkušenosti NOVASOL a máte dovolenou jako na dlani!

Okuste pohodlí letních domů!

Prozkoumejte taje Severního Jutska, o zábavu bude postaráno! Právě zde pocítíte mnohem více hodin slunečního svitu, než v ostatních lokalitách Dánska. Drsná, ale nepředstavitelně božská krajina bílých pláží, vřesovišť, lesů a písečných dun, vás nenechá chladnými. Vítejte v oblasti Skagen, která je rájem rodinných dovolených a sportovních zážitků.

Ve Skagen si užijete koupání v moři i bíleného písku s dunami. Celé pobřeží je nabito klenoty nádherných měst a autentických vesniček. Možná se zamilujete do Tversted, Skivern, Kandestederne, Hulsig či Jerup. Obdivujte duny pomalu se táhnoucí od západu k východu. Jakmile zde jednou vkročíte, budete se neustále vracet.

Příjemné ubytování Dánska je tady!

Navštivte Skagen, atraktivní oblast cestovního ruchu Dánska. Sami poznáte, proč je jednou z nejmilejších prázdninových destinací. Nejslunnější město láká písečnými plážemi, ale i kulturou, která se stala inspirací pro malíře. Bílý písek najdete na obou stranách Grennen a nechybí ani pláže s mělkým vstupem do moře vhodné pro malé děti a neplavce.

Pláže jsou oceněny Modrou vlajkou. Slibují kvalitní mořské potěšení a turistickou vybavenost. Pohleďte na Rabjerg Mile, unikátní dunu. Pobřeží nabízí ideální úkryt před větrem.