Pronájem domů ve Skagen

Hurá na dovolenou do dánského města Skagen!

Hledáte absolutní jedničku pro dovolenou v Dánsku? Oslovte odborníky prázdninových pronájmů rozmístěných po zemích Evropy, NOVASOL. Možná se vám zalíbí rekreační domy Skagen, které vynikají moderním vybavením a pěkným vzhledem. Oblast přírodních úkazů, nádherných pláží, kulinářských specialit a historických magnetů, vám zvedne náladu.

Dopřejte si rekreaci v rytmu luxusu a budete se cítit jako v bavlnce. Podívejte se na neodolatelné nabídky NOVASOL a máte jasno!

Konečně pohodlí pěkných apartmánů

Vyrazte do Skagen, nejsevernějšího města ležícího 41 kilometrů severně od Frederikshavn a 108 killometrů severovýchodně od Aalborg. Poloostrov vyčnívající mezi vodami Severního moře a úžinou Dánska vám připraví parádní podmínky pro letní rekreaci. Lokalita je proslulá rybářskými chatami, malebnými uličkami města, nízkými žlutými domky s červenými střechami.

Nesmíme zapomenout na překrásné pláže, které skýtají ideální podmínky pro lenošení a sporty. Pláže s bílým pískem a jasná voda, to je znamení Skagen. Pokud jste milovníci městského života a radovánek v moři, jste na správném místě. Celoroční dovolená hraje do noty umění, zábavy, výborného jídla a sportovních činností.

Vítejte v komfortním ubytování Dánska

Nesmírně zajímavá lokalita přeje sportovním aktivitám v čele s jezdectvím, jízdou na horském kole a pěší turistikou. Nikdy nekončící zábavu zažijete i v mořských vlnách, koupání, surfování, veslování anebo jízda na kajaku vás naplní. Navštivte místní galerii a muzea, nasávejte čistý mořský vzduch, sledujte migraci velkých ptáků a propadněte vlídné atmosféře populární turistické oblasti.

Užijte si pohodlí rekreačních domů Dánska, které jsou opatřeny bazénem, prostornou terasou a ohništěm. Vydejte se rybařit, obdivujte písečné duny, procházejte se po nevyzpytatelném pobřeží a příjemnou zábavu si vychutnejte v centru města. Ať je léto nebo zima, oceníte zdejší četné možnosti volnočasových aktivit.