Skagen – perfektní dovolená v Dánsku

Zápasíte s výběr letošní rekreace? Zaměřte se na cenově výhodné ubytování v soukromí od NOVASOL. Ukotvěte na dovolené v Dánsku a zahrňte svou rodinu potřebným přepychem. Mezi nejoblíbenější patří rekreační byty Skagen. Právě zde se vám dostane maximální péče, která je pro váš zasloužený odpočinek nadmíru důležitá.

Pokud hledáte kvalitní rekreační objekty, což takhle vila s vlastním bazénem, terasou s unikátním výhledem na moře, krbem a saunou? Už se vám sbíhají sliny?

Konečně fajn ubytování v soukromí

Relaxujte na pláži, přibalte si oblíbenou knihu a navštivte místní muzea a galerie. Pokud patříte k vášnivým rybářům, máte dveře otevřené. Čas volna si zpříjemněte koupáním, plaváním, veslováním, surfováním i jízdou na kajaku. Sportovní nadšence osloví jízda na horském kole, jedzdectví a dlouhé procházky po pláži s bílým pískem.

Už vás omrzelo koupání v moři, dovádění s dětmi a relaxace na písečné pláži? Jste zastánci zábavy a kulturního tepu? Jistě oceníte každoročně konající se festival ve Skagen. Oddejte se zábavě, kterou zajišťují domácí i zahraniční hosté. Samozřejmě nechybí lidová hudba a ukázka místních tradic a zvyklostí. Dostaňte se pod kůži zdravému tepu života.

Vstupte do pohodlí prázdninových domů Dánska

Návštěva Skagen je aktuální po celý rok. Čekají na vás festivaly, kulturní a literární akce, světový balet, maraton anebo Drachmann večery. Máte rádi výborné jídlo? Jistě se podívejte na potravinářský veletrh, kde se setkáte s nejlepšími potravinami Severního Jutska. Nasyťte se četností historických památek a obdivujte zdejší řemeslná umění.

Tato oblast je jedno velké muzeum. Setkáte se s literárními, malířskými i řemeslnými díly. Zaměříte se na přírodní krásy a vlastivědné poznatky. Dětem představíte přírodu ve svém panenském světle. Objednejte si rekreační chaty Dánska a zasvěťte svou dovolenou odpočinku, sportovním činnostem, dovádění v mořských vlnách i poznání.