search

Dovolená v Strandby

Východní Jutsko a Strandby? Trefa do černého!

Dovolená a ubytování v Dánsku

Milujete soukromí a klid na dovolené ve východním Jutsku? Hledáte ideální lokalitu pro své děti a přátele? Podívejte se na zajímavé nabídky rekreačních domů ve východním Jutsku od NOVASOL, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Jistě vás zaujmou parádní letní domy Strandby, které se nacházejí v bezprostředním kontaktu s přírodou a pláží. Oddejte se příjemnému lenošení na pláži anebo v lese. Díky prázdninovým bytům v Dánsku od NOVASOL máte vykročeno k nejlepší dovolené ve svém životě. Myslíte na apartmány s vlastním bazénem anebo útulné chaty s krbem? Mrkněte na pestré nabídky pronájmů a vyberte si svého favorita. Ať už toužíte po ubytování poblíž zábavy anebo spíše po soukromí, vždy vám vyhovíme!

Odpočívejte v objetí luxusních chat

Pot Strandby najdete na pobřeží Juelsminde vedoucího do Horsens. Krajina překrásných hustých lesů, ale i pláže, námořní atmosféra a nakupování, vám zpříjemní chvíle relaxace. Těšte se na dlouhé procházky po pláži, skotačení s dětmi, opalování, stavění hradů z písku anebo pouštění draka. Půvabné místo se nachází asi 60 kilometrů od Aalborgu. Hledáte ideální lokalitu pro dovolenou s malými dětmi? Zaměřte se na čisté prostorné pláže Strandby a máte po starostech. Díky hustým lesům je pláž chráněna před silným větrem. Oceníte pomalý vstup do vody. Tento jev přijde vhod dětem, neplavcům i starším výletníkům. Když už vás omrzí koupání a radovánky v písku, vyzkoušejte rybaření.

Fantastické ubytování v soukromí Dánska je zde!

Chaty ve východním Jutsku, pobyt v Dánsku

Věděli jste, že je Pot Strandby ideálním výchozím bodem pro cyklistiku, výlety autem a pěší turistiku? Vyjeďte si k nádherným ostrůvkům Kattegatu anebo si vychutnejte rybolov ve Snaptun. Klidně se projeďte trajektem a nasávejte blahodárný mořský vzduch. Navštivte města Horsens či Vejle. Milovníci přírody ocení procházku k Schwedenschanze v lese Tonballe. Vyjeďte si traktem k ostrovům Endelave, Hjarno a ALRO. Nezapomeňte si s sebou přibalit dost jídla pro piknik. Dětem vykouzlíte úsměv na rtech návštěvou Legolandu anebo Givskud ZOO. Naberte nový dech a pronajměte si rekreační domy Dánska ještě dnes! Procházejte se po plážích, vychutnávejte pokrmy z čerstvých ryb, zmrzlinu anebo se oddejte sportovním zážitkům!