Ubytování v severním Jutsku

Ubytování v soukromí - chaty a chalupy v Dánsku

Dovolená na míru

Zastesklo se vám po rajském odpočinku na dovolené v Dánsku? Tak neváhejte a podívejte se na pestrou paletu rekreačních domů NOVASOL. Možná vás chytí za srdce letní byty Severního Jutska, které jsou ve všech ohledech dokonalé. NOVASOL patří k největším pronajímatelů prázdninových objektů, těšte se tedy na parádní relaxaci kdekoliv po Evropě. Pokud si myslíte, že je hledání ideální letního domu nad vaše síly, obraťte se na NOVASOL, odborníka s velkými zkušenostmi. Najděte si vysněného kandidáta on-line, z pohodlí vašeho domova. Proč se vyčerpávat neověřenými nabídkami, když je po ruce skutečný specialista. Malé i velké rekreační objekty s vlastním bazénem, terasou a skvostným výhledem na moře, už nejsou pouhý sen.

Rozhodněte se pro výjimečné apartmány

Máte v lásce živoucí přírodu, romantická zákoutí a historii jako na dlani? Toužíte poznávat prastaré tradice a zvyky? Severní Jutsko je k tomuto účelu naprosto ideální. Propadněte kráse drahokamů větších měst anebo autentických vesnic. Počítejte s radovánkami v moři, výtečným jídlem, přátelskou atmosférou a všudypřítomným tepem umění. Severní Jutsko hraje do noty všem, kteří si svou dovolenou chtějí opravdu užít. Seznamte se s klenoty přímořského města ležícího na západním pobřeží, Løkken. Jestliže milujete koupání a lenošení na písečné pláži, je to snadné. Těšte se na pochoutky z čerstvých ryb, posezení v kavárnách, bílé duny písku a dechberoucí scenérie přírody.

Konečně ubytování Dánska ve velkém stylu

Jen kousek od půvabného města, kde si vychutnáte zmrzlinu, užijete nakupování a umění, se nachází jedinečný maják Rubjerg Knude Fyr. Využijte unikátní místa pro rybaření, koupání a dlouhé kilometry určené pro pěší a cykloturistiku. Určitě vás zaujmou golfová hřiště, zábava na festivalech, trhy a dlouhé procházky po pláži. Vyplujte si na výletní lodi do Skagenu a objevte magii města Blokhus. Původně rybářská vesnice se stala prázdninových královstvím. Senzační pláž oceněná Modrou vlajkou, obchody, kavárny, muzea, restaurace, noční život, ale i lesy, duny a vřesoviště, vás zavedou do ráje. Navštivte zábavní park Fårup Sommerland a večer si odpočiňte v letních domech Dánska.