search

Dovolená ve Vorupor

Zakousněte se do krás městečka Vorupor

Prázdninové domy v Dánsku

Letovisko při pobřeží drsného i něžného Severního moře se pyšní excelentními podmínkami pro prázdninové dny. Vorupor si drží své dominanty pevně v rukou. Vyberte si rekreační chaty v Dánsku a zpestřete si své dny volna luxusními pronájmy. Zhluboka dýchejte a pozorujte taje a krásy Dánska. Nikdo nemůže vyvrátit exkluzivní síť cyklostezek. Jedna z nejzajímavějších vede přímo přes Národní park Thy. Krajina posetá vřesovišti a písečnými dunami spojuje rázovitou tvář Dánska. Pozorujte ptačí špitání a nechte se inspirovat květenou a procházejícími se jeleny. Budete žasnout.

Objednejte si přepych apartmánů

Nebuďte skromní a pronajměte si perfektní místo pro vaši dovolenou. Městečko asi s 800 stálými obyvateli se dokáže pěkně odměnit. Nezapře se ani tradičním lovem ryb, které si jde koupit přímo u rybáře anebo na trhu. Tak lahodnou specialitu z ryb jako tady, jste ještě neokusili! Užijte si ubytování v Dánsku v poklidu a bez komplikací. Projděte si každý kousek lokality poseté stromy, jezery a potoky. Okolní městečka, pláže, přírodní perly a sportovní možnosti stojí za zmínku. Ve Vorupor si přijdou na své surfaři. Začátečníci mohou oslovit instruktora četných škol. Zkušení sportovci si na vlnobití skutečně pošmáknou.

Podřimujte v chatách Dánska

Pobyt v západním Jutsku, ubytování v Dánsku

Léto budiž pochváleno i v bráně do Skandinávie. Noční život hýří diskotékami. Mladí i starší generace mohou navštívit kavárny, restaurace, obchody, stánky i řemeslnické prodejny. Kvalitní vodu schvaluje Modrá vlajka a věřte, že zde je voda naprosto v pořádku. Pozorujte přistávající lodě a obdivujte jejich kormidelnické umění. Historii a tradice poznáte v místním muzeu. Naturcentrum a Muzeum Severního moře vás sblíží se zdejším způsobem života. Ponocujte v rekreačních domech v Dánsku. Povídejte si do noci. Ráno vyjeďte na koni po pláži, zapřáhněte kolo anebo jen tak bloumejte po písečné pláži. Dýchejte vzduch, co vám pročistí všechny myšlenky.