Prázdninové domy ve Voruporu

Dovolená v západním Jutsku

Klitmøller a Vorupor – super dovolená v Dánsku

Jak se zabavit v parných letních dnech a přitom se nepotit ve vlastní šťávě? Určitě na písečných plážích Severního moře na dovolené v Dánsku. V tomto ohledu vás přilákají rekreační domy Klitmøller a Vorupor. Nenechejte nic náhodě a rezervujte si svůj pobyt s patřičným předstihem a těšte se na slevy na vstupné a jiné bonusy. Odhalte magii prázdninové dobrodružství v kouzelném evropském státě, kde se nacházejí různé typy letních pronájmů. V každém případě vás zaujmou vily u moře se saunou a vířivkou, chalupy zasazené do nitra přírody anebo apartmány čiřící romantikou u krbu. Jen kousek od ubytování v soukromí se rozprostírají prima atrakce pro všechny generace.

Úžasné chalupy mají styl

Pobyt v západním Jutsku, chaty Dánsko

Vyrazte na dovolenou do Vorupor a věnujte se rybaření v Severním moři, ale i koupání, vodním sportům a plážové relaxaci. Určitě byste měli vyzkoušet adrenalinové sporty a vyrazit na kole podél pobřeží. Klitmøller je rájem nakupování, nočního života, dětských atrakcí a jedinečné přírody skrývající útesy, písečné pláže a cennou faunu i floru. V bezprostřední blízkosti od Vorupor najdete Národní park Thy, kde příroda tak čistá a magická. Plážím Klitmøller se přezdívá ledová Havaj, protože se zde setkáte s impozantními podmínkami pro surfování, kite surfingu a windsurfingu. Nadšenci sportovních činností ocení zdejší sportovní klub, kde se těmto adrenalinovým aktivitám přiučí.

Dokonalé letní domy Dánska jsou tady!

Sedněte na horské kolo a vyrazte za drahokamy přírody Národního parku Thy. Cyklotrasa vede přes panenskou přírodu a zvládnou ji i malé děti. Těšte se na písečné duny, široké pláže, velkolepá jezera a přátelskou atmosféru krajiny. Nakupujte, zajděte si na rybí speciality do luxusních restaurací a šálek lahodné kávy a zákusek si vychutnejte v kavárnách. Využijte pestré nabídky od NOVASOL a ubytujte se v přímořském středisku, které milují turisté z celého světa. Procházejte se kolem písečných dun a vřesovišť, a oddávejte se svěžímu tepu dovolené. V prázdninových domech Dánska se budete cítit jako doma. Rezervace on-line je snadná a příjemná! Vyrazte s rodinou, přáteli i zvířecím mazlíčkem po stopách super zábavy.