Rekreační domy v severním Sjællandu

Báječná dovolená na Severním Zélandu v Dánsku

Rekreační domy v Dánsku

Už se nemůžete dočkat, jak sbalíte kufry a vyrazíte s rodinou na vzrušující evropskou rekreaci? Nezapomeňte se inspirovat na webu NOVASOL! Právě zde najdete exkluzivní nabídky letních domů Hornbaek, Gilleleje a Dronningmølle. Nebojte se vstoupit na dovolenou do Dánska! Čeká vás koupání v moři, lenošení na písečných plážích a vodní sporty.

Prohlédněte si žhavé nabídky prázdninových domů od NOVASOL. Severní Zéland je úžasnou lokalitou pro strávení sportovní i relaxační dovolené. Chaty u moře nabízejí bezprostřední přístup k moři, výbornou vybavenost a cenové relace. Mnohé pronájmy jsou vhodné pro celoroční relaxaci, proto už neváhejte a uskutečněte svůj sen!

Odpočinek v apartmánech nemá chybičku

Příjemné chaty a chalupy v Dánsku

Vyrazte za sluníčkem, čerstvým mořským vzduchem a všudypřítomným tepem historie. Odpočívejte na terase svého letního domu, pozorujte západ slunce anebo létající ptáky nad obzorem. Zdejší úroda překypuje čistotou a slastnou vůní moře. Ať už se nemůžete dočkat rybaření, dlouhých procházek po pláži anebo ochutnávky místních dobrot, vždy máte dobře vykročeno.

V Severním Zélandu si užijete do sytosti koupání, opalování, vodních sportů, stavění hradů z písku a nočního života. Přímořská letoviska s postarají o pohodlí i zábavu. Nejvíce to šlape v Gilleleje, Tisvildeleje a Liseleje. Tyto písečné pláže patří k nejžádanějším a obklopují je bukové lesy, nádherná pole, malebné vesničky a autentická městečka.

Rychle za pohodlím letních domů Dánska

Ukořistěte cenné zážitky a uvolněte se v příjemných kavárnách a stylových restauracích. V muzeu Louisianna spatříte vzácné dary umění. Toulejte se po vznešené krajině podél pobřeží a spadnou z vás všechny stereotypní starosti. Kopcovitá oblast Odsherred je naplněná kuriózními vesničkami, kde se setkáte s díly umělců i majestátnou přírodou. Vydejte se k Rørvig Strand či Sealand Point a prozkoumejte všechny dominanty pláží a čisté mořské vody. Věřte, že mnoho pláží je oceněno Modrou vlajkou, která značí skvělé podmínky pro prázdninové koupání. Kousek od Kodaně se rozprostírají resorty Hornbaek, Gilleleje a Dronningmølle. Okuste přátelskou atmosféru a dokonalé volnočasové aktivity! Rekreační domy v Dánsku jsou pro vás vždy připraveny v celé své kráse.