search

Dovolená na ostrově Sjaelland

Neodolatelná dovolená v Dánsku - chaty v Dánsku

Máte v plánu evropskou rekreaci ve velkém stylu? Což takhle dovolená v Sjaelland od NOVASOL? Rozhodně vás upoutají prázdninové domy Zélandu. Tato destinace je spjata s nekonečně dlouhými písečnými plážemi, koupáním v moři, vodními sporty, žhavým tepem přírody, kulturními akcemi a velkolepou historií. Určitě už jste slyšeli o famózním ubytování v Dánsku od NOVASOL. Pokud se vám líbí dovolená v Evropě, padnou vám do noty rekreační domy v jižním Zélandu. Jen si představte, jak pozorujete západ slunce z terasy svého apartmánu v Dánsku. Není nic romantičtějšího než toulky podél písečných pláží a majestátných dun. Náročné výletníky nadchnou moderně řešené pronájmy, kde nechybí krb, sauna, vířivka nebo vlastní bazén.

Letní domy za parádní ceny

Pokud si potrpíte na prázdninové dovádění, rozhodněte se pro rekreační domy v jižním Zélandu. Čekají na vás dlouhé kilometry písečných pláží a nejvyšší útesy v zemi, Mon Cliff a Stevn Cliff. Tito bílí velikánové jsou ohraničeni Baltským mořem a slibují úžasnou podívanou. Vlnobití moře, vodní sporty, okouzlující fauna a flora, to jsou zdejší priority. Co vás čeká na jižním Zélandu? Letní radovánky v moři, překrásné bílé útesy, čistota přírody, husté lesy, autentické mosty spojující pevninu s ostrovy Falster, Lolland a Mon. Určitě se vám zalíbí výlety na otevřené moře, rybaření, windsurfing anebo poznání malebných vesniček a historických městeček. Hrady, muzea, galerie, dětské atrakce, kulinářské dobroty a starobylost země vás chytí za pačesy.

Ukořistěte chalupy Dánska ještě dnes

Navštivte půvabnou část Dánska a nenechte si ujít výlet na nejvyšší dánský křídový útes Mons Klint, odpočívejte v Marielyst, podlehněte kouzlu starodávných uliček v Køge, vydejte se po stopách dánské historie ve vesnici Vallo a jejího 500 let starého zámku a podívejte se do města Maribo, kde se tyčí impozantní katedrála. Naplánujte si výlet do zábavního parku BonBon Land, objevte kouzlo věží Goose v Vordinborgu a zcela se oddejte magii přírodních krás a prázdninových radovánek na pláži. Ubytujte se v rekreačních domech Dánska od NOVASOL a poznáte pravou chuť dovolené na míru svých požadavků.