search

Dovolená v Odde

Ubytování v Dánsku pro všechny generace

Pobyt na ostrově Sjaelland, chaty a chalupy v Dánsku

Kde jinde trávit letní radovánky anebo prodloužené víkendy, než na dovolené v Sjaelland? Přibližte si k sobě opojné koupání v moři, atraktivní vodní sporty, návštěvu Kodaně a dalších proslulých měst! Rekreační domy v Odde vám padnou ihned do noty. Dánská riviéra, to je slastný balzám na duši pro malé i velké výletníky. Ať už se rozhodnete pro letní domy v Sjaelland anebo rybářské chaty v Dánsku vhodné pro sportovní pobyt, nikdy nešlápnete vedle. Veškeré pronájmy od NOVASOL v sobě mají nezaměnitelné kouzlo. Severovýchodní Zéland vás nenechá chladnými. Pohleďte do očí drahokamům UNESCA, nechte se unášet dechberoucími klenoty architektury a večer pozorujte západy slunce.

Ukořistěte prima ceny prázdninových domů

Severní část Zélandu je spjata s koupáním v moři, windsurfingem, rybářskými vesničkami, hlubokými lesy a luxusními přímořskými letovisky. Vnitrozemí vás zahltí všemocnými středověkými hrady, jako jsou Frederiksborg a Kronborg. Vydejte se do božské Kodaně, která vás uvítá svými nekonečnými skvosty historie i nehynoucím tepem nočního života. Sjaelland Odde je asi 15 kilometrů dlouhý poloostrov severozápadního pobřeží Zélandu. Leží mezi Kattegat a Sejerø. Nachází se na něm obec Overby, kde je situováno většina turistického dění. Také se pyšní kostelem s ozdobnými freskami tvaru květů, listů a ptáků. Sever vesnice patří přístavu, kde si můžete skvěle zarybařit.

Hurá do útulných chalup Dánska

Neméně zajímavé je městečko Rørvig rozkládající se na severním cípu ostrova ve východním Dánsku. Místo je zajímavé třemi proudy vod. Sever patří Kattegatu, východ uhrane kanálem do Isefdorf a jih zase Roskilde Fjord. Malý přístav je útočištěm pro výletní lodě, které využívají turisté v hojném počtu. Tato oblast vyniká koupáním, vodními sporty, rybařením i poznáním přírody. Určitě si vyjděte na výlet kolem Kattegatu a jeho okolí, kde spatříte impozantní faunu i floru. Vydejte se po stopách Vikingů, starých tradic a řemesel, navštivte rybářské hospůdky nabízející pokrmy z čerstvých ryb a večer se k sobě přitulte v rekreačních domech Dánska od NOVASOL. Toulejte se po písečných plážích a užívejte si zaslouženého soukromí.