Pobyt na ostrově Sjaelland, dovolená v Dánsku

Relaxační dovolená v Dánsku v Sjaelland Odde

Dovolená v Dánsku

Milujete koupání v osvěžujících vlnách moře, bláznivé vodní sporty, plážový život a kulinářské speciality z ryb? V tom případě se nechte okouzlit rekreačními domy Sjaelland Odde a Rørvig. Ukořistěte super dovolenou v Dánsku na Zélandu. Právě zde se nacházejí nejkrásnější prázdninové pronájmy od NOVASOL. Zapomeňte na tradiční ruch jižních států Evropy a vydejte se po stopách vikinských památek, pohodové atmosféry kuriózních vesniček a užívejte si žhavých paprsků slunce. Lenošení na pláži, opalování, stavění hradů z písku, plachtění, windsurfing a dlouhé procházky po písečném koberci vám zvednou náladu.

Ukotvěte v letních domech ještě dnes

Na první pohled nic neříkající ostrov Zéland vás dovede do ráje. Nachází se na něm spousta atrakcí pro malé i velké výletníky. Za zmínku stojí i Sjaelland Odde, turistická destinace ležící na poloostrově. Největším městem je Havnebyen. Najdete zde krásný kostel a kolem malebné rybářské vesničky, kde se seznámíte s místními tradicemi. Určitě vás pobaví i městečko Rørvig, které se pyšní dechberoucími písečnými plážemi s dunami. Jeho pláž je oceněna Modrou vlajkou, což značí čistý písek a fenomenální podmínky letní rekreace. Za zmínku stojí lesní turistické stezky a trasy pro cykloturistiku. Tato oblast potěší sportovní nadšence, rodiny s malými dětmi i nadšené rybáře.

Komfort chalup Dánska je vidět na první pohled

Pokud se vám omrzí koupání v moři, vyrazte si na výlet do rodinného zábavního parku Sommerland Sjaelland. Celé dobrodružství je rozloženo do šesti tematických okruhů, kde se setkáte s Amazonií, Minizemí, Modrou lagunou anebo divočinou. Vyzkoušejte závodní okruh se čtyřkolkami, buginami či rychlostními čluny. Dětičky ocení skvělý aquapark. Úsměv na tváři vykouzlí vašim potomkům BobBon-Land, svět nikdy nekončící zábavy pro celou rodinu. Vyrazte na parádní jízdu plnou nezapomenutelných zážitků a večer si dopřejte večeři na terase svého letního domu Dánska. Ať už jste vyrazili za kulturou, wellness, sportem anebo relaxací, vždy budete naprosto spokojeni.