Dovolená v Dánsku v nitru přírody - útulné rekreační domy a chaty v Dánsku

Fascinují vás divotvorné úkazy přírody? Milujete skotačení v mořských vlnách, vodní sporty a dobroty z čerstvých ryb? V tom případě vám nesmí uniknout proslulá dovolená v Dánsku od NOVASOL! Vydejte se po stopách unikátních darů přírody v podobě monumentálních útesů a překrásné fauny a flory! Rekreační domy South Zealand mají styl, šťávu a vítají vás! Pokud stále ještě nevíte, kam na rekreaci anebo zasloužený prodloužený víkend, rozhodněte se pro dominanty této oblasti. Na první pohled vám učarují záblesky magie, které se s vámi ponesou po celou dobu relaxace. Spatříte impozantní drahokamy historie i přírody a uvelebíte se v prázdninových pronájmech od NOVASOL za super ceny!

Apartmány v moderním tepu

Vykročte za největšími útesy Dánska! South Zealand ukrývá Mon Cliff a Stevn Cliff, kolosy v pravém slova smyslu. Bílé pevnosti obehnané Baltským mořem vám připraví dokonalý cíl výletu. Právě zde naberete nový dech a vyšplháte se na masivní útesy zasazené do zelené krajiny, krásných pláží a otevřeného Baltského moře! Zavítejte do jižního Zélandu a objeví se před vámi krajina malebných rybářských vesniček a významných středověkých oblastí. Určitě se vám zalíbí ve městě Naestved. Nejvíce zaujmou kostely, romantické ulice s domy a starý klášter. V přístavním městě Køge , které leží jen kousek od Kodaně, se potěšíte pohledem na budovy ve veselých barvách. Klidně odtud můžete vyplout na Bornholm.

Příjemné ceny rybářských chat Dánska

Katedrála Maribo je klenotem stejnojmenného města obehnaného jezery. Na první pohled vás osloví i žluté domy zasazené do starých uliček. Za zmínku stojí Stege a jeho staré město, Vordinborg s půvabnou věží a pozůstatky středověkého hradu. V Nykøbing spatříte klášter ze 17. století a městské středověké srdce pocházející z 14. století. Ukotvěte u krásných pláží Baltského moře a udělejte si výlet na ostrovy Falster, Lolland a Mon. Věřte, že právě v těchto turisticky populárních lokalitách si užijete vodních radovánek a plážového života. Květinové zahrady, hrady, parky, starobylá města a okouzlující vesničky poseté po pobřeží vám nesmí uniknout. Chaty Dánska od NOVASOL nabízejí cestu k vysněné relaxaci.