Rekreační domy v Odde

Dovolená v Dánsku

Dánsko – dovolená pro všechny generace na Sjaelland Odde a Rørvig

Vyzrajte nad nudou a rezervujte si rekreaci po Evropě s NOVASOL! Otevřete knihu svých možností a nalaďte na vlnu pohody! Rekreační domy Sjaelland Odde a Rørvig na ostrově Zélandu vám ihned přijdou k chuti. Pokud nemáte rádi přeplněné pláže a nesnesitelná horka, dovolenou v Dánsku si ihned zamilujete. Ukořistěte bezvadné ceny prázdninových pronájmů od NOVASOL a prožijte ojedinělou relaxaci u moře na Zélandu. Oceníte blízkost apartmánů k moři, výbornou turistickou dosažitelnost, kulturní tep, kulinářské dobroty, rybaření, toulky lesy a písečnými dunami. Letní domy jsou moderně vybaveny, disponují pěknými výhledy a jsou k dostání v různých standardech.

Rekreační domy ve stylu luxusu

Pobyt na ostrově Sjaelland, ubytování v Dánsku

Ať už si vyberete ubytování v jakémkoliv koutu tohoto ostrova, vždy se vám podlomí kolena spokojeností. Sjaelland Odde a Rørvig skýtají dechberoucí pláže s jemným pískem a dunami, které ocení především rodiny s malými dětmi, starší výletníci a nezkušení plavci. Věnujte se rybaření, vodním sportům anebo romantickým procházkám podél pobřeží. Letní domy Rørvig se nacházejí blízko unikátní krajiny Odsherred, která je pověstná geologickou jedinečností a parkem. Nacházejí se zde hroby a hrobky z doby kamenné a bronzové na Grave Hill Street. Osloví i 300 let staré pozůstatky lesní vesnice Ulkerup a muzeum skla Hempel. Přístavní město je malebné a můžete odtud sledovat rybářské lodě a bárky vyplouvající na moře.

Hurá do pohodlných apartmánů Dánska

Sjaelland Odde nadchne písčitými a částečně kamenitými plážemi. Krajina se nese v duchu lesů, polí, divokých skal, vřesovišť a vyniká úžasnými výhledy na moře. Užijete si zde turistické trasy, pestrý ptačí život i majestátné duny. Nachází se zde spousta kvalitních rybářských míst. Na palubě rybářského člunu můžete vyrazit na výlet po moři. V okolí lze navštívit mnohá muzea, zoologické zahrady, festivaly, hudební večery a především největší atrakce BonBon-Land a Sommerland Sjaelland. Zábavní parky pobaví celou rodinu a vdechnou prázdninové atmosféře kouzlo vydatného dobrodružství. Chalupy Dánska od NOVASOL mají vždy nějaký ten trumf v rukávu!